Peugeot 508 akcija

UŽSAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄGAUTI PASIŪLYMĄ 508 GAMINIŲ KATALOGAS

Mažų kainų metas! Nuolaidos Peugeot 508 modeliams net iki 9 700 EUR.

Pažinkite naująjį PEUGEOT 508, išskirtinės išvaizdos „premium“ segmento sedaną su kompromisų nepripažįstančiu dizainu ir vairavimo intensyvumą sustiprinančiomis pažangiausiomis technologijomis.

Žemas, dinamiškas siluetas, agresyvios išvaizdos priekinė dalis ir atletiškų formų naujojo PEUGEOT 508 sedano stilius praneša apie naują sportiškumo ir elegancijos erą. Veržlų, išdidų ir pažangų charakterį pabrėžia plastiškos linijos, smulkiai detalizuotos radiatoriaus grotelės ir naujas žibintų šviesų simbolis.

Peugeot 508 Techninė informacija Kainos ir versijos

Susipažinkite su naujuoju PEUGEOT 508 SW – bekompromisio dizaino „premium“ klasės universalu, kuris kelioninio automobilio komfortą suderina su SW universalo erdvumu, kupė sportiškumu, visą tai pabrėžiant meistriškumu ir naujausiomis technologijomis.

Aštrus ir griežtas naujojo PEUGEOT 508 SW stilius, glotnios linijos, išraiškinga priekinė dalis suteikia modernios elegancijos, kuri dera su erdve ir atletiškumu. Galinėje dalyje sportišką stilių pabrėžia dvigubi, chromu dekoruoti išmetimo vamzdžiaii ir blizgančios juodos spalvos skydas su naujais, iš tolo atpažįstamais, 100 proc. LED tipo galiniais žibintais su unikaliu 3D efektu.

Peugeot 508 SW techninė informacija Kainos ir versijos

PEUGEOT 508 KARŠTI PASIŪLYMAI