Apdovanoti visi „Nupiešk geriausią PEUGEOT“ konkurso nugalėtojai

Post thumbnail

     Praėjusių metų pabaigoje automobilių Peugeot importuotojas „KW Bruun Baltic OÜ“ skelbė žaidimą, skirtą tik vaikams, „Nupiešk geriausią PEUGEOT“. Žaidimo tikslas paprastas, tačiau sudėtingas – nupiešti gražiausią Peugeot automobilį ar dviratį. Žaidimas truko ilgiau nei mėnesį ir prieš didžiausias metų šventes iš daugelio žaidimo dalyvių buvo atrinkti tik trys  nugalėtojai (skirtingų amžiaus grupių – nuo 4 iki 6 metų, nuo 7 iki 9 metų bei nuo 10 iki 12 metų).  Geriausi piešinių autoriai apdovanoti puikiais Peugeot dviračiais.

     Pirmasis dviračio laimėtojas – devynerių metų Arnas. Tėveliai prasitarė, kad Arnas yra gimęs po laiminga žvaigžde – dar prieš Šv. Kalėdas jis laimėjo ir kituose žaidimuose. Šį PEUGEOT modelį berniukas nupiešė todėl, kad tokį patį turi jo sesuo. Namuose laimėtojas turi dar vieną tėčio pirktą mėlyną dviratį, tačiau naujasis juodas PEUGEOT dviratis geresnis ne tik spalva, bet ir išvaizda. Berniukas su šeima išvyko namo kupini įspūdžių ir šypsenų!

     Antroji konkurso nugalėtoja Elzė! Laimėtoja prasitarė, kad vylėsi laimėti dviratį, tačiau tuo netikėjo. Pamačiusi dviratį mergaitė apsidžiaugė, nes jis būtent toks, kokio ir norėjo. Elzė taip pat sakė, kad dviratį paskolins ir mamai!

     Trečioji šešiametė konkurso „Nupiešk gražiausią PEUGEOT“ laimėtoja – Emili. Mergaitė šiuo metu auga Klaipėdos sutrikusio vystymosi vaikų namuose, tad dviratis tapo puiki dovana ne tik jai bet ir kitiems vaikučiams! Po prizo išsiuntimo sulaukėme skambučio ir asmeninių padėkų iš pačios Emili bei vaikų namų kolektyvo. Labai džiaugiamės, kad dviratis nukeliavo būtent pas šiuos vaikus.