Apie Mus

 • UAB „Autovici“

  UAB „Autovici“ yra oficialus „Opel” ir „Peugeot” atstovas Vilniuje bei Kaune. Nuo 2023 metų liepos 1 dienos “Autovici” išplėtė savo veiklą tapdama oficialiu “Fiat”, “Alfa Romeo”, “Jeep” atstovu Vilniuje bei Kaune ir oficialiu “Citroen” atstovu Kaune. Įmonė dirba pagal gamintojų keliamus reikalavimus ir standartus automobilių bei atsarginių dalių ir aksesuarų prekybai, automobilių priežiūros bei serviso paslaugoms.

  Įmonėje UAB „Autovici“ šiuo metu dirba 94 darbuotojai. Komanda turi didelę darbo patirtį – atsakingi profesionalai atstovauja visam pasauliui žinomiems prekiniams ženklams.

  UAB „Autovici” Vilniuje ir Kaune taip pat rasite visų markių naudotus automobilius. Naudotiems automobiliams suteikiama net 6 mėnesių arba 6.000 km garantija. Visi naudoti automobiliai yra patikrinti mūsų autorizuotame autoservise, todėl galime užtikrinti, kad parduodami automobiliai yra patikimi ir patikrinti.

  Įmonė siekia tapti lydere pagal klientų pasitenkinimo rodiklius. Kol profesionalai remontuoja automobilį, klientas gali naudotis pakaitiniu automobiliu, taigi sugedusi mašina netampa kliūtimi gyventi įprastu ritmu.

 • „Autovici“ vakar ir šiandien

  Beveik du dešimtmečius gyvuojanti įmonė veiklą pradėjo nuo automobilių serviso paslaugų Kaune. Po kelerių metų bendrovė ėmėsi prekiauti prancūziškais “Peugeot” automobiliais. Prieš dešimtmetį įmonė pakeitė savo pavadinimą į dabartinį „Autovici“ ir tapo oficialiu “Opel” automobilių salonu. UAB „Autovici“ įžengė į Vilnių ir čia įsteigė naują padalinį, kuris tapo oficialiu “Peugeot” atstovu.

  Nuo 2023 metų liepos 1 dienos “Autovici” išplėtė savo veiklą tapdama oficialiu “Fiat”, “Alfa Romeo” ir “Jeep” atstovu Vilniuje ir Kaune bei oficialiu “Citroen” atstovu Kaune.

   

 • „Autovici“ vizija

  Prisitaikydami prie klientų poreikių siekiame tapti savo srities lyderiu ir sėkmingai plėsti veiklą visoje šalyje.

 • „Autovici“ misija

  Užtikrinti išskirtinį dėmesį klientui, išsiaiškinti ir patenkinti jo poreikius suteikiant aukščiausią aptarnavimo kokybę.

 • „Autovici“ vertybės

  Kokybiškas klientų aptarnavimas – siekiame maksimaliai patenkinti kliento poreikius;

  Profesionalumas – kaupdami patirtį ir dalindamiesi žiniomis siekiame aukščiausių rezultatų;

  Komandiškumas – esame darni komanda, dirbanti dėl bendro tikslo;

  Pasitikėjimas ir sąžiningumas – kuriame ryšius su klientais ir partneriais, grįstus korektiškumu, skaidrumu ir pagarba.

 • Automobilių priežiūra (serviso paslaugos)

  UAB „Autovici“ klientų laukia automobilių servisuose: Kaune – Savanorių pr. 404G, Vilniuje Ukmergės g. 300 ir Ukmergės g. 279A.

  Čia atliekamos šios paslaugos:
  – variklio, pakabos, elektros ir  kuro sistemų diagnostika ir remontas,
  – amortizatorių patikra spec. stendu ir keitimas,
  – ratų montavimas, balansavimas ir remontas,
  – kompiuterinė ratų geometrijos patikra, reguliavimas,
  – išmetimo sistemos remontas, virinimas,
  – sankabos, pavarų dėžių diagnostika ir remontas,
  – stabdžių efektyvumo patikra ir remontas, paruošimas techninei priežiūrai.