AUTOVICI atvirų durų dienos

Post thumbnail

Automobilis – prabangos ar transporto priemonė? Neatsiliekant nuo šiuolaikinio tempo dabar automobilis atrodo būtinybė. Tačiau, kiek ta būtinybė kainuoja? Į kokius aspektus atsižvelgti perkant naują automobilį? Į tokius ir panašius klausimus rugsėjo 18 – 20 dienomis automobilių pirkėjai ieškojo atsakymų „Peugeot“ atstovo salone „Autovici“.

Šių metų rugsėjo viduryje naujas automobilių salonas „Autovici“ surengė atvirų durų dienas. Renginio metu „Peugeot“ automobilių markės gerbėjai galėjo nemokamai išbandyti naujus automobilius, gauti įvairių pasiūlymų ir nuolaidų.

Renginio vinimi tapo šeštadienį surengtas „Eko ralis“, kuriame visi užsiregistravę dalyviai turėjo kuo ekonomiškiau įveikti nurodytą 9 km trasą. Optimaliai įveikti trasą nėra taip paprasta, nes didžiausią įtaką tam turi ne pasirinktas greitis, tačiau tai, kaip įvertiname pasitaikiusias kliūtis kelyje, kaip reaguojame į kylančias situacijas: ar skubame stabdyti paskutinę akimirką, ar artėjantį pavojų pastebime anksčiau. Ralio dalyviai trasos ruožą įveikė su naujausiais „Peugeot 308“ automobiliais, kurie yra itin ekonomiški (100 km ruožui kuro sąnaudos prasideda nuo 3,2 l). Trasą ekonomiškai įveikti dalyviams suteikė motyvacijos puikus „Peugeot CM 81“ dviratis, kuris buvo įteiktas „Eko ralio“ nugalėtojui. Ekonomiškiausiai trasą įveikė Julius Steponavičius išnaudojęs tik 3,5 l/100 km.

Prieš apžvelgiant bendrus rezultatus atvirų durų dienų lankytojų laukė vaišės bei ekonomiško vairavimo seminaras, kurį pristatė UAB „Ecodriving.lt“ atstovas Artūras Pakėnas.