“Opel” pristato naują “Corsa”

Post thumbnail

Naujoji “Opel Corsa” pasirodys dar šiemet. Dar drąsesnis, dar emocionalesnis, dar intuityviau valdomas, su visiškai naujomis elektrinėmis ir hibridinėmis pavaromis, naujasis modelis pakels tradicinį stiprų “Opel” pasiūlymą mažų automobilių segmente į kitą lygį.

Naujoji “Corsa” džiugina nauju dizainu, įskaitant charakteringą “Opel Vizor” markės veidą priekyje ir “Opel” užrašą, užtikrintai išdėstytą galinės dalies viduryje. Moderniausios technologijos leidžia vairuoti dar ramiau. Pasirinktinai naujojoje “Corsa” siūlomas visiškai skaitmeninis “Qualcomm Technologies” “Snapdragon Cockpit” platformos1 pagrindu veikiantis “Snapdragon Cockpit” kokpitas su naujomis, intuityviomis informacinėmis ir pramoginėmis funkcijomis ir iki 10 colių spalvotu jutikliniu ekranu. Neakinantys “Intelli-Lux LED®” matriciniai žibintai, kuriuos 2019 m. “Corsa” atnešė į mažų automobilių segmentą, taip pat yra dar geresni ir tikslesni – dabar juos sudaro 14 LED elementų. Naujausia mažų automobilių bestselerio interpretacija gali pasigirti aukštosiomis technologijomis ir po variklio dangčiu. Dabar “Corsa Electric” taip pat turi daugiau galios ir patobulintą akumuliatorių, leidžiantį nuvažiuoti iki 402 km pagal WLTP2. Kitos pavaros taip pat yra tikra naujovė. Corsa yra pirmasis Opel modelis, kurį bus galima įsigyti kaip hibridinį su 48 voltų sistema. Taigi naujoji “Corsa” klientams siūlo neprilygstamą šiame segmente pavaros pasirinkimą – nuo grynai elektrinės baterijos iki hibridinės ir itin efektyvių vidaus degimo variklių.

“Opel Corsa” jau daugiau kaip 40 metų yra bestseleris. Pastaruosius dvejus metus jis taip pat buvo geriausiai parduodamas mažas automobilis Vokietijoje, o 2021 m. – apskritai geriausiai parduodamas automobilis Jungtinėje Karalystėje. Mums ši sėkmė yra mūsų darbo patvirtinimas ir papildoma motyvacija ateityje dirbti dar geriau. Naujoji “Corsa” yra dar modernesnė, dar emocionalesnė ir geresnė. Nuostabiu dizainu, moderniausiomis aukštesnių segmentų technologijomis ir naujomis, vietoje nenaudojamomis elektrinėmis ir hibridinėmis technologijomis norime įkvėpti klientus ir parodyti jiems, ko jie šiandien gali tikėtis iš mažo automobilio”, – sakė “Opel” generalinis direktorius Florianas Huettlas.