Charged Up’21 renginyje buvo užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas

Post thumbnail

Rugsėjo 9-oji – Pasaulinė elektromobilių diena. Jos tikslas visame pasaulyje yra įvairiomis iniciatyvomis didinti elektromobilių populiarumą bei skatinti ekologiškesnio transporto pasirinkimą. Mūsų draugai, įmonė „Įkrautas“ prisidėti prie šios iniciatyvos nusprendė surenkant daugiausiai elektromobilių vienoje vietoje. Šeštadienį vykusiame Charged Up’21 renginyje buvo užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas. Renginio metu, šalia parodų centro „Litexpo“, dalyviai taip pat galėjo susipažinti su naujais elektromobilių modeliais, išbandyti juos bei sudalyvauti naujame Lietuvos rekordo fiksavime.

“Įkrautas” komanda tikėjosi surinkti daugiau nei šimtą elektromobilių vienoje vietoje. Nors iki šio tikslo pritrūko vos keleto automobilių – rekordas vis tiek buvo užfiksuotas. Vienoje vietoje buvo net 94 vien tik elektra varomi automobiliai.

Renginio metu taip pat buvo parodytas vaizdo įrašas, parodantis kaip vyksta seno automobilio utilizavimas ir priminta apie Aplinkos Apsaugos Ministerijos teikiama paramą mažiau taršioms transporto priemonėms įsigyti.

“Peugeot” elektromobilių gamą rasite čia