Dyzelinis variklis prieš hibridą

Post thumbnail

Vitoldas Milius praėjusią savaitę išbandė du identiškai atrodančius, tačiaus skirtingus viduje Peugeot 308 ir pasidalino savo įžvalgomis Facebook paskyroje:

 

Du vienodai atrodantys, labai panašios komplektacijos Peugeot 308 modeliai.
Keletą dienų praleidau su šiais dviem automobiliais ir pagalvojau, kad reikėtų padiskutuoti🤔.
Kurį modelį Jūs rinktumėtės❓
Kuris geriau tiktų Jūsų mobilumui❓
Mano pastebėjimai 👀.
✅Įkraunamas hibridas:
Net 50 km (man pavyko 77km) gali nuvažiuoti vien elektra, o tai reiškia, kad visą darbo savaitę galima kasdien maltis po miestą neužvažiuojant į ⛽ degalinę. Važiuojant netoli, pvz. į sodybą Molėtų ar Zarasų rajone, tikėtina, kad matysite keistai mažus degalų sąnaudų skaičius. Kolega Dainius Leonavičius sakė, kad jam kompas rodė 2.1l/100 km vidutines benzino sąnaudas. Jeigu išsiruošite į Palangą, kaip padariau aš, jau matysite visai kitokias vidutines sąnaudas. Važiuojant maksimaliu leistinu greičiu tokį atstumą, jos yra 6.7 l/100 km., nes čia nei elektra, nei hibrido savybės jau nebepadeda.
✅Dyzelis:
Su juo viskas aišku – užsipylei saliurkės ir gazuoji. Jama bais mažai, galvoti nieko nereikia. Jeigu važiuoji taupiai užmiestyje – telpi į 4 litrus, o greitkelyje į 5l/100 km.
Yra vienas niuansas, šitie du vienodai atrodantys automobiliai, kainuoja nevienodai. Tarp jų maždaug 10 000 Eur skirtumas. Hibridas kainuoja brangiau.
Kokios mintys? 🤔

 

Nuotraukos: Vitoldas Milius

Įrašą rasite Vitoldas Milius Facebook.