100 % elektrifikuota „Opel“ gama – Brussels Motor Show 2023

Post thumbnail

2023 m. sausio 14–22 dienomis vyks 100-oji Briuselio automobilių paroda, kurioje didžioji dauguma automobilių bus 100% elektrinės arba hibridinės versijos. Tarp jų ryškus „Opel“ stendas spindės būdinga „Opel“ geltona spalva. Išvaizda kupina energijos, nes visos transporto priemonės su „Blitz“, eksponuojamos 5-osios salės 5101 stende, yra visiškai elektrinės arba hibridinės versijos elektromobiliai. Pirmoji elektrinė „Astra“ dešimtmečius trukusioje kompaktinės klasės bestselerio sėkmės istorijoje švęs pasaulinę premjerą Briuselyje, kurios pavadinimas kalba pats už save: „Opel Astra Electric“.

Be to, viešai debiutuos ir dinamiško GSe prekės ženklo atstovai „Opel Astra Sports Tourer GSe” ir aukščiausios klasės visureigis „Opel Grandland GSe”. Tačiau tai dar ne viskas: „Opel Mokka“ metus pradės kaip „Mokka Electric“ su nauja baterija ir 20% didesniu nuvažiuojami atstumu nei anksčiau. Elektrifikuotų lengvųjų automobilių „Opel” seriją Briuselyje užbaigia perkamiausias kompaktiškas „Opel Corsa-e” elektromobilis. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – „Opel“ pademonstruos savo požiūrį į komercinių transporto priemonių elektrifikavimą su „Opel Combo-e“ ir „Opel Vivaro-e“ – kuris tapo ,,International Van of the Year 2021 (IVOTY)”.

„Mes pradedame kitą mūsų elektrifikavimo žingsnį su naujosios “Opel Astra Electric” premjera Briuselyje“, – sakė „Opel“ generalinis direktorius Florian Huettl. „Mūsų pirmoji visiškai elektrinė „Astra“ suteiks tolesnį impulsą elektriniam mobilumui svarbioje kompaktiškoje klasėje. Be to, mūsų visiškai elektrifikuota serija rodo, kad žengiame didelius žingsnius siekdami savo tikslo tapti vien tik elektriniu prekės ženklu.”

Opel Astra Electric: pirmoji visiškai elektrinė Astra

Pirmą kartą plačioji visuomenė galės iš arti apžiūrėti „Golden Steering Wheel 2022“ titulo laimėtoją, baterijų energija varomo automobilio versiją. Ir ji turi daug ką pasiūlyti: pagal WLTP3 54 kWh ličio jonų akumuliatorius sukaupia pakankamai energijos, kad naujoji „Astra Electric“ galėtų nuvažiuoti iki 416 kilometrų be išmetamųjų teršalų. Net tada, kai reikalingas įkrovimas, „Astra Electric“ iki 80 procentų akumuliatoriaus talpos galima įkrauti maždaug per 30 minučių 100 kW nuolatinės srovės greitojo įkrovimo stotelėje, kas reiškias tikrai trumpą sustojimą. Be to, visiškai elektrinė Astra standartiškai aprūpinta trifaziu 11 kW galios įkrovikliu, skirtu greitam kintamos srovės įkrovimui prie sieninės dėžutės namuose.

„Opel Astros” elektros variklis išvysto 115 kW/156 AG ir galingą 270 niutonmetrų maksimalų sukimo momentą – taigi greitas įsibėgėjimas garantuotas. Be to, naujosios „Astra Electric“ maksimalus greitis siekia 170 km/val. Penkių durų modelis – kaip ir vėliau pasirodysiantis „Astra Sports Tourer Electric“ universalas – siūlo išskirtinį vairavimo malonumą ir tai daro atsakingai, su 0 gr. išmetamų CO2 dujų.

Patogus vairavimas: Astra GSe, Astra Sports Tourer GSe ir Grandland GSe

Visiškai dinamišką vairavimo malonumą taip pat garantuoja ir GSe versija, kuri reiškia „Grand Sport Electric“ – ir elektrifikuotą bei elektrifikuojantį vairavimo malonumą. Briuselyje pristatomi geriausi modeliai „Opel Astra Sports Tourer GSe” ir „Opel Grandland GSe”. Naujokai nustatė naują važiuoklės integravimo etaloną ir grįžtamąjį ryšį vairuotojui. Palyginimui, GSe modeliai sukurti taip, kad būtų dar judresni ir tikslesni. Vairas, pakaba ir stabdžiai iš karto ir tiesiogiai reaguoja į bet kokią vairuotojo komandą. KONI FSD technologija įgalina skirtingas amortizavimo charakteristikas, priklausomai nuo situacijos, kad būtų galima tiksliai valdyti ir užtikrinti aukštą komfortą.

„Opel“ savo dalyvavimu Briuselio automobilių parodoje siekia ne tik parodyti naujus ir itin sėkmingus elektrifikuotų lengvųjų automobilių modelius, bet ir pademonstruotų elektrinių komercinių transporto priemonių pranašumus. Jau šiandien, visas lengvųjų komercinių transporto priemonių trejetas, kurį siūlo tradicijomis turtingas prekės ženklas, yra elektrinis – nuo kompaktiško „Opel Combo-e“ iki universalaus ir „2021 metų tarptautinio furgono“ titulą turinčio „Vivaro-e“.

Klientai, įkvėpti elektrifikuojančios „Opel“ serijos Briuselyje, taip pat turės galimybę užsisakyti savo mėgstamiausią „Opel“ modelį tiesiai prie ekspozicijos.

 

Šaltinis: Stellantis group

 

Gaukite pasiūlymą