UAB „Autovici“ įgyvendintas ES finansuojamas projektas

Post thumbnail

„Autovici“ įgyvendino „Juridinių asmenų privačių elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimo darbovietėse“ projektą, kurio tikslas – elektromobilių (toliau – EV) įkrovimo tinklo plėtra Lietuvoje. Projektu siekiama tiesiogiai spręsti privačių elektromobilių įkrovimo stotelių tinklo nepakankamumo problemą, finansuojant įprastos ir vidutinės galios įkrovimo prieigų įrengimą, sudarant sąlygas įkrauti EV ir darbovietėse. Įrengtos EV įkrovimo prieigos skatins taršių transporto priemonių pakeitimą į netaršias transporto priemones – tokiu būdu jungtinis projektas tiesiogiai prisidės prie klimato kaitos švelninimo.

2023  sausio 9 d. „Autovici“  Vilniuje, Ukmergės g. 300, buvo įrengtos EV įkrovimo prieigos. „Autovici“ būdama viena pažangiausių įmonių šalyje, visada orientuojasi į pažangių sprendimų naudojimą tiek gamyboje, tiek darbinėje aplinkoje, ypatingai didelį dėmesį skirdama tvarumui ir aplinkosaugai. Įmonė naudojasi ir parduoda naujus elektromobilius bei tuo pačiu suteikia galimybę ir darbuotojams savo elektromobilius įkrauti darbovietėje, taip skatindama juos prisidėti prie didesnio tvarumo kūrimo ir keisti taršias transporto priemones į netaršias.

Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis pagal planą „Naujos kartos Lietuva“. Projektą įgyvendina Lietuvos energetikos agentūra.