ĮKROVIMO STOTELĖ NEMOKAMAI + 1 METUS NEMOKAMAS ĮKROVIMAS

Post thumbnail

Šios kampanijos metu iš įgaliotų „Peugeot“ atstovų įsigyjus elektrinius „Peugeot e-208“ arba „Peugeot e-2008“ modelius nemokamai gausite 11 kW galios „ABB Terra AC Wallbox“ įkrovimo stotelę ir 700 eurų kreditą įkrovimui viešajame „Ignitis On“ įkrovimo tinkle.

 

e-208

 

„PEUGEOT e-208“ yra pirmasis naujos kartos visiškai elektrinis PEUGEOT modelis, kuris pelnė daugybę prestižinių apdovanojimų nuo pat gamybos pradžios. „E-208“ turi 50 kWh bateriją ir 136 AG elektros variklį. (100 kW), o tai leidžia vienu įkrovimu nuvažiuoti iki 340 kilometrų (WLTP). Maitinimo šaltinis palaiko greitą iki 100 kW galios įkrovimą ir užtikrina 80% pilną įkrovimą vos per 30 minučių.

Jaunatvišką ir sportišką „Peugeot e-208“ dizainą pabrėžia žemas siluetas ir galingos kėbulo linijos, kurios kartu su ryškia spalvų gama daro automobilį tikrai patrauklų.

NEMOKAMAS ĮKROVĖJAS

Kampanijoje siūlomos įkrovimo stotelės modelis “ABB Terra AC Wallbox 11 kW“ suteikia galimybę įkrauti automobilio bateriją per 4–8 valandas.

Įkrovimo stotelė ir kitos kartu koplektuojamos dalys yra geriausios kainos ir kokybės santykio įrenginys, galintis patogiai bei greitai įkrauti jūsų automobilį. Įkrovimo stotelė yra 3 fazių, iki 16A, turintis ekranėlį ir 5 m įkrovimo kabelį.

Elektromobilio įkrovimas namuose ar darbe yra patogus ir nebrangus sprendimas, sklandžiai derantis kasdieniame gyvenime.

e-208

NEMOKAMA ĮKROVIMO KORTELĖ METAMS

Nemokamą vienerių metų greitojo įkrovimo kortelę galima naudoti visose „Ignitis ON“ įkrovimo stotelėse, kol pasibaigs likutis.

Nemokamas apmokestinimo kreditas galioja tol, kol bus išnaudota visa suma (700 eurų) ir neapsiriboja konkrečiu laikotarpiu. 700 eurų kreditas apskaičiuojamas remiantis vidutinio vartotojo metine rida (10 000 km) ir įkrovimo tinklo kainoraščiu.

Šaltinis: Peugeot Lietuva