LTSA automobilių parką papildė 8 nauji „Peugeot“ markės automobiliai

Post thumbnail

Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) automobilių parką papildė 8 nauji „Peugeot“ markės automobiliai. Jie pakeis seniausias įstaigoje naudojamas ir dėl amžiaus neekonomiškiausias transporto priemones, kuriomis pareigūnai vyksta į eismo įvykius bei užtikrina eismo dalyvių saugumą vykdydami patikrinimus keliuose. Į kelius naujieji automobiliai išriedės jau netrukus, praneša LTSA.

Automobilių gale sumontuotos švieslentės, informuosiančios stabdomas transporto priemones apie tai, kad jos stabdomos patikrinti ir bus palydėtos iki saugios vietos patikrinti;

Yra saugesni ir geriau matomi: įspėjamieji švyturėliai įrengti ne tik automobilio gale, bet ir priekyje, o vairuotojai apie patikrą bus įspėjami kelių garso tonų sirena bei garsiakalbiu.

Kiekvieno automobilio viduje įrengta stacionari darbo vieta pareigūnui, lentynos, kuriose – patikrai reikiama įranga: svarstyklės, išlyginimo kilimėliai, matavimo prietaisai ir kita įranga, reikalinga išsamiai patikrinti transporto priemonę. Tiek pareigūno darbo vieta, tiek automobilis bus filmuojami trimis skirtingomis kameromis, kurios skirtos užtikrinti pareigūnų saugumą bei užfiksuoti galimus pažeidimus. Jei transporto priemonė patikrinti sustabdoma tamsiuoju paros metu, LTSA automobilio šonuose specialūs žibintai apšvies darbo vietą lauke, todėl bus ne tik saugiau, bet ir kokybiškiau bus galima apžiūrėti transporto priemonę.

Šaltinis: LRT