Metų miesto visureigiu išrinktas – Peugeot 2008

Post thumbnail

Konkurse „Lietuvos metų automobilis 2021“ dalyvavo net 30 automobilių. Į TOP 7-uką patekęs naujasis Peugeot 2008, šių metų lapkričio 27 dieną, buvo išrinktas „Metų miesto visureigis”.

„Šis modelis yra geras argumentas diskutuojant apie tai, kad „Peugeot“ jau seniai pamiršo krizę ir nuo to laiko toli pažengė į priekį“, – apie gamintojo tendencijas atspindintį modelį kalbėjo „Lietuvos metų automobilio 2021“ rinkimų komisijos narys Matas Buzelis.

„Peugeot 2008“ išsiskiria patraukliu išorės dizainu, geru važiavimo komfortu ir nedidelėmis eksploatavimo išlaidomis.

Geriausią naują automobilį kartu renkantis „Auto Bild Lietuva“ redaktorius Vitoldas Milius pritarė, kad išsiskiria naujojo „Peugeot 2008“ išvaizda. Anot pašnekovo, prancūzų gamintojas stengiasi sukurti kitokį stilių ir jam tai sekasi. „2008 nėra nusaldintas, todėl tai nebūtinai yra vien žmonos transporto priemonė. Pažiūrėjus į kai kuriuos mažuosius visureigius iš karto tampa aišku, kad jie skirti merginoms. „Peugeot“ gali važiuoti vyriškis ir jis neatrodys lyg būtų įsėdęs ne į savo automobilį“, – juokėsi pašnekovas.

V. Milių taip pat džiugina ir miesto visureigio vidaus ergonomika – patogi vairuotojo sėdynė, mažas vairas, 3D prietaisų skydelis, kuris iškart sudaro įspūdį, kad įsėdai į visiškai naują automobilį. Malonūs pojūčiai persėdus į 2008 visureigį apėmė ir M. Buzelį. Rinkos ekspertui patiko salono apdaila, kuriai pritaikytos kokybiškos medžiagos – netgi žemai montuojamos detalės pagamintos iš minkštesnio plastiko. „Labai patiko 3D prietaisų skydelis. Tai – nebrangi technologija, ta pati projekcija, kuri naudojama ant kai kurių automobilių priekinio stiklo, čia yra prietaisų skydelyje. Daug nekainuoja, o atrodo labai gražiai. Vos įsėdus lengva suprasti, kad automobilis atitinka šių laikų standartus“, – dėstė pašnekovas. Jis ne kartą susidūrė su atvejais, kai naujo modelio viduje rasdavo senų technologijų, o „Peugeot“ technologinis progresas – aiškiai juntamas.

Skaitykite daugiau

Šaltinis: 15min