Naujas mažas automobilis su didingu vardu: „Opel” pristato „KARL”

Post thumbnail
  • Naujas, pirmą kartą ieškantiems automobilio, penkiaduris modelis, papildo „Opel“ mažų automobilių gamą    
  • Dar stipresnis „Opel” modelių asortimentas mažų ir itin mažų miesto automobilių segmente
  • „KARL” vardas skirtas Adam Opel sūnaus garbei 

Riuselsheimas.  Naujos kartos „Opel Corsa” ir stilingas trijų durų „Opel ADAM” sulauks naujoko. Nuo 2015 m. vasaros, dar vienas mažo dydžio automobilis papildys jų gretas – tai bus penkių durų „Opel KARL“.

„Trumpas, šmaikštus ir lengvai įsimenamas vardas „KARL” simbolizuoja „Opel” markės vertybes: vokiškas, jausmingas ir prieinamas”, – sako Tina Müller, „Opel” rinkodaros tarybos vadovė.

Su nauju „KARL”, „ADAM” ir naujos kartos „Corsa”, kurie rinkai pristatyti mažiau nei per 30 mėnesių, „Opel“ turės vieną didžiausių mažų ir labai mažų miesto automobilių asortimentą per visą savo istoriją, be to vieną jauniausių rinkoje.  Naujos mažų automobilių šeimos nariai įvykdys įvairius reikalavimus.

4 m ilgio „Corsa” siūlo išskirtinį komfortą bei puikią išorės dydžio ir erdvės viduje balansą, gali būti penkių durų, tinkamas šeimyninėm reikmėm ar sportiškas, kupė stiliaus triduris. 3,7 m ilgio „ADAM“, individualumo čempionas, siūlo dinamišką važiavimą, išskirtines įrenginių prijungimo funkcijas ir plačiausias individualių variantų pasirinkimo galimybes, norintiems išreikšti save ir savo gyvenseną.

O itin kompaktiškas, 3,68 m, penkių durų „KARL“, ne tik pasiūlys 5 vietas ekipažui, geriausius „Opel“ privalumus išmaniu ir praktišku metodu, bet ir taps patraukliu, pirmą kartą ieškantiems savo automobilio, modeliu.

„KARL” vardas skirtas vienam iš Adam Opel, 1862 m. įkūrusiam kompaniją, sūnų garbei.

Kuomet Adam veikla išaugo į vieną didžiausių dviračių gamyklų „Opel“ pavadinimu Vokietijoje, jo sūnūs – KARLas, Vilhelmas ir Fridrichas, 1898 m. pasinėrė į automobilių verslą, o dar kitais metais sukonstravo savo pirmąjį automobilį.