Naujasis „Opel Crossland“

Post thumbnail

Naująjį „Opel Crossland“ jau galima įsigyti nuo 15 690 €

  • Naujas veidas – „Crossland“ rodo naująjį veidą, kurį pristatė „Opel Mokka“.
  • Trys gerai įrengtos versijos – „Comfort“, „Innovation Plus“ ir „GS Line“.
  • Išankstinė prekyba prasidėjo – premjera vasarį.

Prasidėjo išankstinė naujojo kompaktiško „Opel Crossland“ prekyba, ir jo kainos prasideda nuo 15 690 €. Jau bazinis „Crossland Comfort“ modelis standartiškai turės tokią įrangą, kaip nuokrypio nuo juostos perspėjimo ir kelio ženklų atpažinimo sistemas, energetiškai efektyvius automatinius LED žibintus, lietaus jutiklius, 7 colių „IntelliLink“ multimedijos sistemą su „Bloetooth“ ir „Apple CarPay“ bei „Android Auto“ palaikymu, kruizo kontrolę ir odinį šildomą vairą. „Innovation Plus“ versijoje standartiškai bus montuojamas automobilio statymo asistentas, ergonominė AGR vairuotojo sėdynė, automatinė klimato kontrolė, beraktė įlipimo ir užvedimo sistema, 8 colių liečiamą ekraną turinti „Navi IntelliLink“ multimedija su navigacija ir 16 colių lengvo lydinio ratlankiai. Kaina prasideda nuo 17 690 €.

 

Sportiškiau atrodančio automobilio norintiems vairuotojams „Opel“ pristatė ir „Crossland GS Line“ versiją (kaina prasideda nuo 21 990 €). Ši komplektacija kompaktiškam krosoveriui leis išsiskirti iš savo varžovų. Jau standartiškai stogą bus galima nudažyti kita spalva, automobilis turės stogo bėgelius, 180 laipsnių panoraminę galinio vaizdo kamerą, statymo daviklius priekyje ir gale, aklosios zonos perspėjimą, slankiojančią galinę sėdynę bei dvigubas bagažinės grindis, AGR sportines sėdynes ir 17 colių lengvo lydinio ratlankius.

Naujas markės veidas

Organiškai integruotos priekinės grotelės ir žibintai, tai naujasis „Opel Vizor“ bruožas, kuris priekinei „Crossland“ daliai suteikia vientisumo įspūdį. „Vizor“ vizualiai išplatina automobilio priekį ir subalansuoja jo išvaizdą naudojant mažiau detalių. Legendinė kompanijos žaibo rate emblema išdidžiai dominuoja centre. „Vizor“ per 2020-uosius taps visų „Opel“ modelių skiriamuoju ženklu, integruojančiu į automobilius moderniausias technologijas

Gale nauji tamsinti galiniai žibintai pabrėš firminį „Opel“ sparnų šviesų dizainą, o naujas blizgus bagažinės dangčio paviršius (galimas pasirinkus juodą stogą) suteiks „Crossland“ platesnę ir tvirtesnę stovėseną.

Išskirtinis komfortas ir dinamiški vairavimo pojūčiai

Erdvus salonas ir aukščiausios klasės AGR ergonominės sėdynės „Crossland“ modelyje sukurtos galvojant apie komfortą ilgose kelionėse. Dėl individualiai nulenkiamų ir slankiojančių galinių sėdynių šis SUV pasižymi ir universalumu. Galinės sėdynės lankstomos 60/40 santykiu ir slidinėja 150 mm atstumu pirmyn bei atgal. Tai leidžia per kelias sekundes 410 litrų talpos dydžio bagažinę padidinti iki didžiausios klasėje 520 talpos. Nulenkus galines sėdynes bagažinės dydis padidėja iki 1 255 litrų.

Entuziastingi vairuotojai ypač mėgausis patobulinimais, kuriuos „Opel“ inžinieriai padarė „Crossland“ važiuoklėje. Specialistai iš Russelheimo kiek kitaip sureguliavo amortizatorius „McPherson“ tipo priekinėje važiuoklėje ir siją turinčioje galinėje. Padidėjęs vairo mechanizmo tikslumas ir kėbulo centro pojūtis „Crossland“ modeliui suteikia optimalų balansą tarp komforto ir vikrumo bei gerą stabilumą greitkeliuose

Optimalus sukibimas ir efektyvūs benzininiai varikliai 

Naujojo „Crossland“ savininkai džiaugsis geresne vairavimo dinamika su papildomai pasirenkama „IntelliGrip“ sistema. Ši adaptyvi sukibimo kontrolės sistema leidžia optimizuoti sukibimą ir stabilumą ant bet kokio kelio paviršiaus. „IntelliGrip“ siūlo 5 važiavimo režimus: „Normal, „Snow“, „Mud“, „Sand“ ir „ESP Off“.

Variklių gamą sudaro keturi galingi benzininiai agregatai, pasiekiantys 80-, 110- ir 130 AG su mechaninėmis pavarų dėžėmis. 130 AG variklį galima komplektuoti su automatine transmisija. Taip pat modelyje montuojamas ir 110 AG dyzelinis variklis.

Moderni žibintų technologija ir novatoriškos saugumo sistemos

Kelionės „Opel Crossland“ taps dar labiau atpalaiduojančios su daugybe moderniausių technologijų ir pagalbinių vairavimo sistemų. Adaptyvūs LED žibintai su posūkiu apšvietimu, automatinėmis tolimosiomis šviesomis ir automatiniu šviesos aukščio reguliavimu užtikrins puikų matomumą tamsoje. Tarp pagalbinių vairavimo sistemų – projekcinis ekranas, priekinio susidūrimo sistema su avariniu stabdymu bei pėsčiųjų aptikimu, vairuotojo nuovargio stebėjimas, aklojoje zonoje esančios kliūties perspėjimas, 180 laipsnių panoraminė galinio vaizdo kamera ir pažangus automobilio statymo asistentas.

Opel Crossland kainos:

Opel Crossland Comfort 80                                 15 690 €

Opel Crossland Comfort 110 Turbo                     16 990 €

Opel Crossland Comfort 130 Turbo A                  17 990 €

Opel Crossland Comfort 110 D                            18 990 €

Opel Crossland Innovation Plus 80                      17 690 €

Opel Crossland Innovation Plus 110 Turbo          18 990 €

Opel Crossland Innovation Plus 130 Turbo A       19 990 €

Opel Crossland Innovation Plus 110 D                 20 990 €

Opel Crossland GS Line 130 Turbo A                   21 990 €