Naujasis „Opel Karl“ – nedidelis, dailus, tiesiog nuostabus!

Post thumbnail

  • Tiesiog protingas pasirinkimas – pradinio lygmens „Opel“ už mažiau nei 10 000 eurų.
  • Tiesiog energingas – efektyvų važiavimą užtikrinantis naujausios kartos trijų cilindrų, vieno litro talpos variklis.
  • Tiesiog išskirtinis – „Karl“, kuriame įdiegtos sistemos ir ypatybės iš aukštesnės klasės segmentų.
  • Tiesiog praktiškas – nors automobilis labai kompaktiškas, jame penkerios durys ir vietos pakanka penkiems žmonėms.
  • Tiesiog patrauklus – mažesnių automobilių klasei skirtas apdovanojimą pelnęs „Opel“ dizainas.

Riuselsheimas. Nedideli, bet erdvūs, žavingai atrodantys ir, svarbiausia, nepaprastai praktiški automobiliai – štai ko gali tikėtis pradinio lygmens modelio pirkėjai iš „Opel“ 2015 metų vasarą. Automobilio vardas labai paprastas – Karlas, įmonės įkūrėjo sūnaus garbei. Už mažiau nei 10 000 eurų klientai galės įsigyti 3,68 metro ilgio patrauklų penkerių durų automobilį, kuriame pakanka vietos penkiems žmonėms. Be to, naujajame „Opel“ šeimos naryje galima sumontuoti įvairių saugos, komforto ir pramoginių bei informacinių sistemų, kurios šiame segmente paprastai nesiūlomos. „Karl“ bus varomas itin šiuolaikišku naujausios kartos vieno darbinio litro, trijų cilindrų benzininiu varikliu. Nuo 2015 metų vasaros su naujuoju „Karl”, „Adam” ir „Corsa” „Opel“ turės vieną didžiausių mažų ir labai mažų miesto automobilių asortimentą per visą savo istoriją, be to, vieną jauniausių rinkoje. Viskas, ko tik galima norėti.

„Trumpas, šmaikštus ir lengvai įsimenamas vardas – „Karl“ – atspindi visus automobilio privalumus. Naujasis pradinio lygmens „Opel“ modelis yra visiškai brandus automobilis, kuris pavergs ne tik jūsų širdį, bet ir protą,“ teigė „Opel Group“ generalinis direktorius dr. Karlas-Thomas Neumannas. „Karl“ automobilyje puikiai dera įprasti „Opel“ privalumai, pavyzdžiui, labai modernus, tylus, vieno litro darbinio tūrio, trijų cilindrų variklis ir mūsų apdovanojimą pelniusi informacijos ir pramogų sistema „IntelliLink“. „Opel Karl“ puikiai tinka tiems, kuriems svarbi kaina ir kurie nori suderinti kasdienį naudojimą su komfortu ir šiuolaikinėmis technologijomis.“

cq5dam.web.1280.1280 (1) cq5dam.web.1280.1280

Aiškios linijos su charakteriu

„Karl“ priekinę ir galinę dalį puošia visiems „Opel“ automobiliams būdinga dinamiškos chromo juostos sukuriama šypsena, į kurią įmontuota „Opel“ prekės ženklo emblema. Iš šono mažiausias „Opel“ šeimos automobilis yra „įrėmintas“ trijų tikslių, griežtų linijų. Ant durelių atkartojamos „Opel“ būdingos ašmens formos atspindi skulptūriško ir tikslaus „Opel“ dizaino filosofiją. Per durelių rankenas bėgančios dvi griežtos linijos pabrėžia automobilio dinamiškumą ir aukštą kokybę. Dideli priekiniai ir galiniai žibintai taip pat byloja apie automobilio veržlumą ir pabrėžia, kad kuriant dizainą šios klasės automobiliui ypatingas dėmesys buvo skiriamas detalėms.

Technologijos ir ypatybės, dėl kurių mažojo automobilio savininkų širdys tirpste tirpsta

Tačiau svarbiausia, kad „Opel Karl“ ne tik puikiai atrodo, bet ir stulbina puikiomis techninėmis charakteristikomis. Po šio automobilio kapotu puikuojasi naujausios kartos „Opel“ variklių technologijos. Specialiai „Karl“ sukurtas naujasis vieno 1.0 l, 55 kW/75 AG, trijų cilindrų ECOTEC benzininis variklis veikia nepaprastai sklandžiai ir efektyviai. Vairuotojas jo galią gali reguliuoti naudodamas šiuolaikišką, tiksliai veikiančią, penkių laipsnių pavarų dėžę. „Karl“ važiuoklė ir vairo mechanizmas buvo sukurti, siekiant užtikrinti itin aukštą saugumo ir komforto lygį – vieną aukščiausių šios klasės automobiliuose.

Be to, „Karl“ modelyje bus sumontuota daug įvairių saugumą ir komfortą užtikrinančių detalių, kurių klientai nesitiki rasti šioje kainų kategorijoje, o „Opel“ dar kartą suteiks galimybę džiaugtis pačiomis naujausiomis technologijomis už prieinamą kainą. Šiame modelyje bus įdiegta ne tik standartinė ESP su praslydimo kontrolės sistema, ABS su elektronine stabdžių blokavimo sistema ir „Hill Start Assist“, neleidžianti automobiliui nuriedėti atgal, kai jis važiuoja įkalnėje. Be to, „Karl“ automobilyje gali būti įmontuotos papildomos saugumą užtikrinančios priemonės, pavyzdžiui, atpažinimo ir perspėjimo sistemos „Lane Departure Warning“. Priekyje įmontuotos kameros jutikliai atidžiai stebi kelią ir garsiniu signalu bei mirksinčiu geltonu simboliu prietaisų skydelyje įspėja vairuotoją jam netyčia išsukus iš savo juostos.

Be to, „Karl“ modelyje numatytas miesto režimas, kurį įjungus mygtuko paspaudimu, vairą sukinėti bus daug lengviau – tokia sistema taip pat veikia „Adam“ ir „Corsa“ modeliuose. „Park Assist“ sistema apsaugo nuo susidūrimo statant automobilį – atbuline eiga artėjant prie kliūties pasigirsta garsinis signalas. Greičio ribojimo sistemaCruise control“ užtikrina, kad vairuotojas neviršys nustatyto greičio – tokia pagalba ypač naudinga vairuojant sudėtingomis sąlygomis mieste arba gyvenvietėse, kur negalima važiuoti greičiau nei 30 km/h. Esant prastoms oro sąlygoms, rūko žibintai užtikrina geresnį apšvietimą, o dėl posūkių žibintų posūkiai tampa saugesni tiek vairuotojui, tiek kitiems eismo dalyviams.

Įvairių komforto, pagalbinių ir saugos funkcijų, kurios gali būti numatytos „Karl“ modelyje, sąrašą galima gerokai praplėsti. Pavyzdžiui, žiemą papildomai užsakomos šildomos priekinės sėdynės ir šildomas odinis vairas suteikia jaukios šilumos. Vasaros dienomis galima džiaugtis žvelgiant pro papildomai užsakomą panoraminį automobilio stogą.

Praktiškai žavus ir žaviai praktiškas

Nedidukas „Opel Karl“ komforto ir saugos srityje yra visiškai subrendęs. Erdvus interjeras ir vairuotojo poreikiams pritaikytas salonas suteikia vairuotojui ir keleiviams erdvės ir kokybės pojūtį, be to, juntamas didelis dėmesys detalėms – anksčiau detalėmis taip buvo rūpinamasi tik brangesniuose automobiliuose. „Karl“ savininkai taip pat galės mėgautis apdovanojimą pelniusia „Opel“ informacijos ir pramogų sistemaIntelliLink“, kuri suteikia galimybę netrukdomai prijungti „Apple iOS“ ir „Android“ įrenginius bei perkelti į automobilį visas išmaniojo telefono galimybes.

„Karl“ ne tik turi visas itin šiuolaikiškas prisijungimo galimybes, bet taip pat yra labai praktiškas ir erdvus, nors ir nedidelių gabaritų. Dešimties įvairių kėbulo spalvų ir 14–16 colių padangų ratlankiai – „Karl“ išvaizda privers ne vieną iš nuostabos kilstelėti antakius. Todėl šis mažiausias „Opel“ siūlomas modelis – paskutinis įmonės mažųjų automobilių, kurie bus siūlomi nuo kitos vasaros, segmente – yra ir praktiškai žavus, ir žaviai praktiškas, o jo kaina nesiekia 10 000 eurų.