NAUJASIS PEUGEOT 2008 – NEPRIEKAIŠTINGAI SUKURTAS KROSOVERIS

Post thumbnail

PATRAUKLUS

Elegantiškas dizainas ir bekompromisė kokybė – būtent šias vertybes įkūnija kompaktiškasis miesto visureigis PEUGEOT 2008.

Leiskite sau susižavėti šio modelio dinamišku dizainu, patvarumu ir elegancija!

MIESTO VISUREIGIO ŽAVESYS

Naujajam PEUGEOT 2008 miesto visureigiui dinamiškumo suteikia jo šviesų sistema.

Katės akis primenančius žibintus puošia chromuoti ir juodi dizaino elementai. PEUGEOT modeliams būdingi naujojo 2008 galiniai žibintai susideda iš trijų, leteną primenančių, LED žibintų, sustiprinančių 3D efektą.

NEPAKARTOJAMI POTYRIAI

PEUGEOT i-Cockpit® suteiks nepakartojamų važiavimo potyrių. Minimalistinio dizaino vairuotojo skyrius leidžia vairuotojui sutelkti dėmesį į vairavimą ir išlikti budriu. Vairuotojo vieta tiesiog ragina čiupti vairą ir išnagrinėti viską, ką šis modelis gali pasiūlyti. Kompaktišką vairą patogu laikyti, rankos yra žemiau bei arčiau viena kitos, todėl vairuoti yra lengviau ir vairuotojas mažiau pavargsta. Vairuotojas neturi atitraukti žvilgsnio nuo kelio, nes aukštai įrengtame prietaisų skydelyje mėlynomis LED lemputėmis apšviesta informacija pateikiama aiškiai ir prieš akis.

Rezultatas – saugesnė ir patogesnė važiavimo patirtis. 7 colių lietimui jautrus ekranas dar labiau sustiprina važiavimo išgyvenimus užtikrindamas patogų siūlomų sistemų valdymą.

RAFINUOTA KONSTRUKCIJA

Miesto visureigio segmente šio automobilio salonas žavi unikalia apdaila, tiksliais įrenginiais ir techninius sprendimus pabrėžiančia išvaizda bei prabangiomis medžiagomis. Įsitaisykite patogiai vairuotojo sėdynėje ir mėgaukitės visu PEUGEOT i-Cockpit vairuotojo skyriumi, į kurį per didelius langus patenka daug šviesos.
Prietaisų skydelio daviklius supa LED šviesos, o stogui galite pasirinkti LED lemputėmis apšviestu rėmu panoraminį stogą arba LED lemputėmis apšviestą stogo dangą.

LED TECHNOLOGIJA

Labai lengvą (sveria tik1045 kg), aptakų kompaktišką ir dinamiškesnį naująjį miesto visureigį 2008 galima įsigyti su keturiais važiuoklės nustatymais. Spyruoklės, amortizatorius, priekinis tiltas ir galinė konstrukcija užtikrina geresnes dinamiškumo savybes automobiliuose su įvairiais varikliais. Nepriekaištinga automobilio pusiausvyra ir vairo sistema yra suderinta su važiuokle taip, kad kompleksiškai perduotų vairuotojui informaciją apie kelio būklę.

Galima įsigyti PEUGEOT 2008 automobilį su 1,2L PureTech sistema ir 110 AG S&S degalų sąnaudas optimizuojančiu varikliu ir važiavimo įspūdį stiprinančia 6 greičių automatine EAT6 pavarų dėže.

ACTIVE CITY BRAKE

Active City Brake yra automatinė stabdžių sistema, apsauganti automobilį nuo avarijų mieste ir ją galima įsigyti kaip papildomą įrangą naujajame 2008 pradedant Active įrangos lygmeniu. Ši technologija padeda išvengti avarijų arba sušvelninti jų pasekmes važiuojant 30 km/val. greičiu, jei vairuotojas pats nespėja sureaguoti į susidariusią situaciją. Priekinio lango viršutinėje dalyje esantis jutiklinis daviklis (LIDAR) atpažįsta ta pačia kryptimi važiuojančius arba stovinčius automobilius. Active City Brake automatiškai stabdo automobilį mažindama jo greitį iki 10 km/val., arba visiškai sustabdo tuo atveju, jei automobilio greitis prieš įsijungiant stabdžių sistemai yra mažesnis nei 15 km/val. Active City Brake sistema neatpažįsta prieš automobilį einančių pėsčiųjų ir dviratininkų. Automatinės stabdžių sistemos tikslas yra sumažinti susidūrimus su kitais eismo dalyviais.

Visa tai ir dar daugelis kitų privalumų – tik naujajame PEUGEOT 2008!