Naujasis „PEUGEOT 308“ – technologijų dvasia

Post thumbnail

„Peugeot“ verčia kitą puslapį visų laikų geriausiai parduodamų automobilių istorijoje ir pristato atnaujintą 308 modelį. Automobilis įgijo naują išvaizdą, atnaujintas jo variklių ir pavarų dėžių pasirinkimas, siūloma daugiau vairuotojo pagalbinių sistemų.

Išskirtinis eksterjeras – žymųjį liūto ženklą įrėmina galingos vertikalios dekoratyvinės grotelės, elegantiškas kapotas ir LED žibintai visų lygių standartinėje įrangoje.

Automobilis papildytas daugybe pagalbinių vairuotojo sistemų: tai eismo ženklų atpažinimo sistema, Active Safety Brake automatinė staigaus stabdymo sistema, automatiškai persijungiančios tolimosios šviesos, vairuotojo dėmesio atkreipimo sistema, aktyvi eismo juostos išlaikymo sistema ir kt. „Peugeot 308“ yra pirmasis automobilis iš visos PSA grupės, turintis aktyvią pastovaus greičio palaikymo sistemą su stop funkcija. Automobilio statymą palengvina 180 laipsnių atbulinės eigos kamera, o Park Assist funkcija išmatuoja statymo vietą ir pati susuka vairą manevruojant į statymo vietą.

„Peugeot“ išsiskiria ergonomiška ir patogia vairuotojo aplinka i-Cockpit. Tai sprendimas, kuriame vairas yra mažas ir sportinis, o rodmenų blokas pakeltas virš vairo, todėl informacija nuolat yra regos zonoje, norint stebėti greitį, nereikia pasukti galvos.

Stilingas interjeras – paprasta ir erdvi priekinė zona su vos keliais aiškiai matomais mygtukais ir kokybiškomis medžiagomis. Centrinėje konsolėje yra naujos grafikos 9,7 colių ekranas su balsu valdoma 3D navigacija, leidžiantis optimaliai greitai valdyti automobilio funkcijas ir įrangą. Naujasis „Peugeot 308“ turi Mirror Screen sistemą, pagrįstą Mirrorlink™ ir Apple Carplay® technologijomis, sujungiančiomis vairuotojo telefoną su automobilio ekranu.

„Peugeot 308“ variklių ir pavarų dėžių pasirinkimas papildytas visiškai nauju 1,5 BlueHDi 130AG dyzeliniu varikliu ir šiam segmentui nebūdinga 8 pavarų automatine pavarų dėže. Ir benzininiai, ir dyzeliniai varikliai turi atnaujintas taršos mažinimo sistemas, su kuriomis „Peugeot“ pereina į kitą taršos normų lygį.

Naujasis „Peugeot 308“ bus gaminamas Sochaux gamykloje Prancūzijoje ir salonuose pasirodys nuo rugsėjo mėnesio.

Video: https://youtu.be/8zqTPbvHbV8