Naujasis Peugeot 308 SW – unikalus iš prigimties

Post thumbnail

Atsikratykite stereotipų ir mėgaukitės naujuoju PEUGEOT 308 SW

Pasisemkite įkvėpimo iš išraiškingo ir pasitikėjimą savimi spinduliuojančio stiliaus. Naudokitės technologijomis, suteikiančiomis ypatingą vertę kiekvienai automobilyje praleistai akimirkai.
PEUGEOT suteikia pasirinkimo laisvęi , todėl savajam 308 SW universalui galite išsirinkti ekonomišką benzininį arba dyzelinį variklį, o galbūt – įkraunamąją hibridinę jėgainę.

PEUGEOT 308 SW universalo priekį puošia vertikalios radiatoriaus grotelės ir liūtas – naujasis prekių ženklo logotipas. Galingo automobilio įspūdį sustiprina ilgas variklio dangtis ir nuožulnus priekinis stiklas.
Drąsios kėbulo proporcijos, išraiškingas stilius ir abejingų nepaliekantis dizainas pabrėžia unikalų automobilio charakterį. Stereotipus paneigęs ekspresyvaus stiliaus automobilis išliko toks pat praktiškas ir lengvai pritaikomas pagal kiekvieno vartotojo poreikius.
Aptakiame erdvų saloną slepiančio kompaktiško kėbulo siluete aiškiai pastebimos atletiškos linijos. Elegancijos pojūtį sustiprina chromo apdailos detalės, rafinuoto dizaino žibintai ir naujasis prekių ženklo simbolis liūtas.

Patogi ir intuityvi „PEUGEOT i-Cockpit®“ įranga, turinti visas jungiamumo galimybes, leis lengvai perprasti automobilio valdymą.
Pagrindinės šio prekių ženklo technologijos, susijusios su saugumu ir patogiu naudojimu, buvo pertvarkytos. Iš pagrindų atnaujinta automobilio įranga pasižymi dar aukštesnio lygio ergonomika, patrauklesniu dizainu ir pažangiausiais technologiniais sprendimais.
Naujas, itin patogus, kompaktiškas šildomas vairas, skaitmeninis projekcinis ekranas ir centrinis jutiklinis monitorius su novatoriška naująja „PEUGEOT i-Connect“ multimedijos sistema kiekvienam vartotojui suteiks unikalių pojūčių ir galimybes svarbiausias funkcijas pritaikyti pagal asmeninius poreikiu.

Mėgaukitės naujojo kompaktiško universalo PEUGEOT 308 SW valdymu ir paprastu vairavimu be rūpesčių.

Siekdami užtikrinti Jūsų saugumą ir komfortą, kartu su naujausia įranga prekių ženklo atstovai siūlo daugumą naujausios kartos pagalbinių sistemų, įskaitant:
• Naują HD raiškos 180 laipsnių galinio vaizdo kamerą.
• 360 laipsnių parkavimo pagalbą su keturiomis kameromis.
• Ilgo nuotolio nematomų zonų stebėjimo sistemą.

Bandomasis važiavimas Peugeot 308 SW

Registracija bandomajam važiavimui

Daugiau informacijos suteiks automobilių pardavimo vadybininkai.

 

 

 

Kontaktai:

Peugeot Vilnius

Ukmergės g. 300, LT-06146 Vilnius
El.paštas: autovici@vici.eu
Telefonas: 8 52 461600

Peugeot Kaunas

Savanorių pr. 404G, Kaunas
El.paštas: autovici@vici.eu
Telefonas: 8 37 333100

Peugeot 308 SW matmenys