NAUJASIS PEUGEOT RIFTER – daugiau nei pavadinimas

Post thumbnail

Naujasis Peugeot RIFTER, lyginant su jo pirmtaku Partner, skiriasi ne tik pavadinimu, bet ir į naują lygį iškeltu viso modelio dizainu ir funkcionalumu, užtikrinančiu geriausias patogumo ir panaudos savybes tiek mieste, tiek važinėjant blogesniais užmiesčio keliais. Naujasis modelis taip pat turi vairuotojo skirtą Peugeot i-Cockpit® , jau pažįstamą iš kitų šio prekės ženklo modelių.

Ant naujos platformos sukonstruotas PEUGEOT RIFTER yra patvarus, universalus ir praktiškas automobilis, kurį dabar galima įsigyti dviejų kėbulo ilgių, penkiavietį arba septynių vietų. Taip pat, pasirinkimas išsiplėtė daugybe naujosios kartos technologijų ir efektyvių variklių.

Galingas ir išsiskiriantis

Peugeot Rifter išsiskiria elegantišku galingu dizainu, kurį pabrėžia naujoviški modelio priekiniai žibintai ir vertikalios apdailos grotelės. Priekinių LED žibintų šviesų braižas suteikia automobilio priekinei daliai savitumo, o galinius žibintus tradiciškai įkvėpė trys liūto nagai.

Naujojo Rifter savitumą papildo įvairios korpuso detalės, kurias lėmė visureigio savybės: didelė prošvaisa, dideli ratai ir paplatinti purvaskydžiai bei buferiai.

Jei dažnai pasikviečiate draugų ir reikia didesnės bagažinės, dabar galite įsigyti 35 cm ilgesnę Rifter versiją. Tie, kurie pageidauja stilingesnės ir išskirtinesnės automobilio išvaizdos, dabar gali įsigyti aukščiausios klasės GT-Line versiją.

Peugeot vairuotojo i-Cockpit® yra harmoninga ir šiuolaikiška, joje panaudotos naujoviškos technologijos ir aukštos kokybės apdaila. Vairuotojo skyrių apibūdina kompaktiškas vairas, 8 colių jutiklinis ekranas ir nuolat vairuotojo regėjimo lauke esantis aukščiau įmontuotas prietaisų skydelis.,.

Važinėti gamtoje padeda patobulintos Advanced Grip Control sukibimo valdymo sistemos režimai (įprastas, sniego, purvo, smėlio, išjungtos ESP), taip pat, specialios Mud & Snow padangos bei važiavimo į pakalnę pagalbos sistema. Bendradarbiaudami su specialiųjų bekelės versijų gamintoju Dangel dabar galime pasiūlyti keturių varomųjų ratų versiją.

Ekonomiški ir galingi varikliai

Naujojo Rifter asortimentas apima du benzininius variklius, kurių galia siekia 110 ir 130 arklio galių, taip pat, tris 75, 100 ir 130 arklio galių dyzelinius variklius, atitinkamai derinamus su 5 ir 6 greičių mechaninėmis pavarų dėžėmis arba 8 greičių automatine pavarų dėže. Visi varikliai atitinka Euro 6.2 išmetamųjų teršalų standartus ir sunaudoja mažai degalų.

1,2 litrų PureTech benzininiai varikliai:
· PureTech 130AG su 8 pavarų automatine EAT8 pavarų dėže
· PureTech 110AG su 5 pavarų mechanine pavarų dėže
Naujasis PureTech 130AG variklis papildomai turi kietųjų dalelių filtrą, sumažinantį išmetamųjų CO2 dujų kiekį.

Galima pasirinkti vieną iš trijų 1.5 BlueHDi dyzelinių variklių:
· BlueHDi 130AG su 6 pavarų mechanine pavarų dėže arba su 8 pavarų automatine EAT8 pavarų dėže
· BlueHDi 100AG su 5 pavarų mechanine pavarų dėže
· BlueHDi 75AG su 5 pavarų mechanine pavarų dėže

Patobulinta technologija

Kasdienio gyvenimo poreikiams patenkinti Rifter šiame segmente pirmą kartą gali pasiūlyti naujausias Peugeot technologijas:

· elektrinį rankinį stabdį
· adaptyvią greičio valdymo sistemą su sustabdymo funkcija
· greičio ribojimo ženklų atpažinimo funkciją
· aktyvią įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistemą
· vairuotojo dėmesingumo stebėjimo sistemą
· automatinę avarinių stabdžių sistemą
· priekabos stabilumo valdymo sistemą
· automatiškai persijungiančias artimąsias/tolimąsias šviesas
· galinę 180 laipsnių statymo pagalbos sistemos kamerą
· nematomų zonų stebėjimo sistemą
· beraktę įsėdimo ir variklio paleidimo sistemą

Su automobiliu galite palaikyti ryšį per didelį 8“ jutiklinį ekraną, 3D navigacijos sistemą, Bluetooth jungtį, du USB lizdus, belaidį telefono įkroviklį bei suderinamumą su Apple Carplay, Android Auto ir Mirror Link.

Išmanus funkcionalumas

Naująjį Rifter siūlome dviejų kėbulo ilgių – 4,40 m ir 4,75 m. 5 ir 7 vietų versijas galima įsigyti su abiem kėbulo ilgiais.

Ant antrosios eilės sėdynių galima pritvirtinti vaikų kėdutes, o Magic Flat sistemos dėka sėdynes galima sulenkti. Ilgesniosios versijos trečiosios eilės sėdynes galima paslinkti pirmyn ir atgal, jas galima visiškai išimti. Priekinio keleivio sėdynę taip pat galima sulankstyti.

Bagažinės dydis yra nuo 775 iki 4000 litrų, be to, automobilis turi daug išmanių dėtuvių, kurių talpa kartu siekia 186 litrus.

Stumdomos šoninės durys palengvina įsėdimą į automobilį, didelės bagažinės durys turi atidaromą langą.

Naujasis Peugeot Rifter bus pristatytas kovo mėnesį vyksiančioje Ženevos automobilių parodoje. Lietuvos rinką automobilis pasieks šių metų pabaigoje.

Video

Rifter : https://youtu.be/ZrCWVhGq2bY

Rifter 4X4 : https://youtu.be/hDgQGyprSXo