Naujoji Opel Corsa-e laimėjo „Auksinio Vairo 2020“ apdovanojimą

Post thumbnail

Nugalėjusi gausybę naujų ir stiprių varžovų Opel Corsa-e iškovojo vieną svarbiausių automobilių apdovanojimų Europoje – „Auksinio Vairo 2020“ (Golden Steering Wheel, – ang.) titulą.

„Opel yra elektrinė, – teigė Opel vykdantysis vadovas Michaelis Lohschelleris. – ir mūsų naujoji Opel Corsa-e yra geriausias to įrodymas. Jis rodo, kad šiandien elektromobilis gali būti ne tik dinamiškas bei praktiškas, bet ir ekonomiškas. Mes labai didžiuojamės, kad Opel Corsa-e įtikina visus: mūsų klientus, Auto Bild ir Bild am Sonntag skaitytojus bei ekspertų komisiją ir žymius žmones.“

Kaip įprasta, nugalėtojas privalėjo įveikti dvi pakopas kelyje link pergalės. Pirmiausia Auto Bild ir Bild am Sonntag skaitytojai turėjo atrinkti po tris favoritus kiekvienoje kategorijoje į finalą. Tada komisija, kurią sudarė žurnalistai, lenktynininkai ir automobilių ekspertus išbandė finalistus DEKRA-Lausitzring lenktynių trasoje. Naujoji Opel Corsa-e ženklia persvara ten nugalėjo savo varžovus.

Su 100 kW (136 AG) ir 260 NM sukimo momentą pasiekiančiu varikliu, vos prisilietus prie akseleratoriaus Corsa-e parodo elektromobilio išskirtinumą. Dėl iki 337 km nuvažiuojamo atstumo viena įkrova pagal WLTP1, vikrus penkiavietis tinkamas kasdieniam naudojimui. Naudojant 100 kW galios DC jungtį 50 kWh talpos bateriją iki 80 proc. galima įkrauti vos per pusvalandį. Corsa-e galima krauti visais būdais – tiek greito krovimo stotelėse, tiek iš rozetės namuose.

Jau iki šiol Opel Corsa iškovojo ne vieną apdovanojimą: AUTOBEST komisija modelį įvardijo geriausiai perkamu mažu automobiliu „Best Buy Car of Europe 2020“ apdovanojimuose. Vokietijoje Corsa pasirodė geriausiai kompaktinių automobilių kategorijoje „Company Car of the Year“ apdovanojimuose. Auto Bild ir Computer Bild jam skyrė apdovanojimą už geriausią multimediją „Connecter Car Award 2019“. Corsa-e tapo jau 18-u Opel nugalėtoju „Golden Steering Wheel“ rinkimuose.

Šaltinis: https://www.facebook.com/OpelLT/