Opel Insignia geriausia savo klasėje

Post thumbnail

Naujausia 2021 metų Vokietijos techninės apžiūros TÜV ataskaita rodo, kad Opel vėliavnešė Insignia yra geriausia savo klasėje.

Šioje išsamioje vokiškoje apžvalgoje yra vertinami skirtingi modeliai pagal randamus nedidelius defektus. Opel Insignia čia parodė ne tik geriausią rezultatą savo klasėje, bet ir užėmė antrą vietą absoliučioje įskaitoje.

„Džiugu, kad Opel Insignia, kaip masinio gamintojo modelis pateko ne tik ant podiumo, bet puikiai pasirodė ir bendroje įskaitoje“, – sakė TÜV asociacijos vykdantysis direktorius Joachimas Bühleris.

„TÜV ataskaita dar kartą įrodo aukštą mūsų kokybės lygį. Mes nuolat stengiamės didinti klientų pasitenkinimą visose srityse“, – paaiškino „Opel Germany“ vadovas Anreas Marxas.

TÜV ataskaita jau nuo 1972 metų tarnauja vartotojams kaip nepriklausomas informacijos apie automobilių techninę būklę šaltinis Vokietijoje. Jie pateikia sąrašą įvairaus amžiaus grupių modelių sąrašą bei silpnąsias tų mašinų vietas. Darant 2021 metų TÜV ataskaitą išsamiai buvo patikrinta 8,8 mln. automobilių. 228 skirtingi automobilių modeliai buvo ištirti tarp 2019 metų liepos ir 2020 metų birželio.

Nauji automobiliai salone