Didžiulė sėkmė: “Opel” partnerystė su “Brussels Urban Sessions”

Post thumbnail

“Opel” įrodė, kad yra puikus “Brussels Urban Sessions”, didžiausio Belgijos miesto sporto festivalio, vykusio liepos 6-9 d., partneris. Keturioms dienoms Briuselis virto pasauline miesto sporto sostine.

“Opel” atliko svarbų vaidmenį renginyje, kuriame apsilankė daugiau kaip 31 000 lankytojų ir beveik 300 sportininkų. Vokietijos prekės ženklas buvo integruotas ne tik į UCI BMX laisvojo stiliaus pasaulio taurės varžybų ir jaunų bei vyresnių riedlenčių mūšio renginius, bet ir į breiko mūšį, kurį lydėjo “Opel Mokka Electric” muzika, bei kaskadininkų šou, kuriame dalyvavo dviratininkai ir sportininkai, susitelkę aplink “Opel Astra”.

Vis dėlto pagrindiniu eksponuojamų modelių akcentu tapo “Opel Rocks e-XTREME”. Šis unikalus konceptas sukurtas pagal šaunųjį “Opel Rocks Electric” keturratį motociklą, siūlantį vietoje neišmetančių teršalų vairavimo pramogą dviems asmenims nuo 151 metų amžiaus. Rocks e-XTREME yra #OpelDesignHack – iššūkio, kurio metu Opel bendruomenė galėjo dalyvauti kuriant koncepcinį automobilį, nugalėtojas. Iššūkio teiginį – “Jūs sukurkite, mes sukursime” – “Opel” suprato pažodžiui ir pavertė dizainą realybe.

Antrą kartą vykusiame “Brussels Urban Sessions” renginyje vyko UCI BMX laisvojo stiliaus pasaulio taurės varžybos – atranka į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes. Šios progos atmosfera ir energija užtikrino nepamirštamus įspūdžius gausiai susirinkusiems žiūrovams ir sportininkams.