Paskelbtos naujojo Peugeot Expert kainos

Post thumbnail

Naujasis komercinis automobilis Peugeot Expert jau atgabentas susipažinimui į didžiausias Peugeot atstovybes. Jau paskelbtos ir kainos. Pradinė kaina – 22 082 €.

Nors naujojo Peugeot Expert oficialūs pardavimai prasidės tik rudenį, klientai jau šiandien gali užpildyti preliminarų užsakymą, kad savo automobilį gautų vieni iš pirmųjų.

Naujojo Peugeot Expert išėjimo į rinką metu galios viliojantys specialūs pasiūlymai Premium versijai su turtinga komplektacija, į kurią, be pagrindinės Active versijos įrangos, įeis ir 7 colių jutiklinis ekranas su radiju ir Bluetooth, automatinė klimato kontrolė, galiniai parkavimo davikliai, šildomos priekinės sėdynės, tempomatas, kėbulo spalvos bamperis ir daug kitų pasirinkimų, užtikrinančių komfortą ir saugumą. Specialaus Premium modelio versijoje kėbulo ilgis L2 yra 5,3 m, prie kurio siūlomas 120 arklio galių 2.0 l BlueHDi dyzelinis variklis. Specialaus modelio Peugeot Expert L2 2.0BlueHDi 120 AG kaina šiuo metu – 23 303 €.

Siūloma rinktis iš trijų kėbulo ilgių (L1, L2 ir L3), penkių galingumų variklių (nuo 95 iki 180 AG), 6 pavarų mechaninės ir automatinės greičių dėžės ir trijų skirtingų komplektacijos laipsnių (Access, Active ir Premium). Expert kainininko gale nurodyta pati turtingiausia versija (6,1 м3) su L3 kėbulu, 2 litrų dyzeliniu varikliu BlueHDi (180 AG) ir 6 pavarų automatine greičių dėže EAT6.