Pažinkite iš arti – Naujasis Zafira-e Life

Post thumbnail

ZAFIRA-E LIFE galite pamatyti Autovici – Ukmergės g. 279A, Vilnius.

Mėgaukitės universalumu ir patogumu tiek viduje, tiek kelyje.

Zafira-e Life siūlo aukščiausio lygio komfortą. Šis visiškai elektrinis automobilis skirtas tylesnei ir prabangesnei jūsų kelionei.

IDEALI INTEGRUOTA BATERIJA
Galią naujajai, visiškai elektrinės, emisijų neišskiriančios Zafira-e Life pavarai tiekia galinga 50 ir 75 kWh ličio jonų baterija, užtikrinanti iki 230 arba 330 km nuvažiuojamą atstumą. Aukšto energijos tankio elementai, pažangus šilumos valdymas ir subalansuota integracija į važiuoklę reiškia ne tik ilgaamžiškumą ir patikimą nuvažiuojamą atstumą, bet ir žemesnį svorio centrą didesniam stabilumui ir geresniam automobilio charakteriui.
AUTOMOBILIO DUOMENŲ STEBĖJIMAS
Naujosios Zafira-e Life Automobilio Duomenų Stebėjimo sistema naudoja modernius sensorius ir vidines sistemas, kad suteiktų detalią kiekvienos kelionės apžvalgą, kuri leidžia prognozuoti nuvažiuojamą atstumą, eismo sąlygas ir energijos kainą, kad galėtumėte važiuoti taip efektyviai, kaip tik galima.
GREITAS IR LENGVAS ĮKROVIMAS
Naujosios Zafira-e Life greitasis įkrovimas reiškia, kad jūsų keleiviams niekada nereikės laukti. Jos aukšto energijos tankio 75 kWh baterijai tereikia 30 minučių norint ją įkrauti iki 80% optimalaus lygio naudojant 100 kW galios viešąjį įkroviklį. Vidinis ir namų įkroviklis suteikia maksimalų nuvažiuojamą atstumą per naktį arba tarp darbų, tad naujoji Zafira-e Life yra idealus transporteris švariai, paprastai bei pigiai vežti keleivius.
Sužinokite daugiau:

https://www.opel.lt/automobiliai/zafira-life/zafira-e-life/apzvalga.html

 

#opel #opelzafira #zafirae #electriccar #van #autovici