PEUGEOT 208 Active Plus išbandykite PC PANORAMOJE

Post thumbnail

Šių metų balandžio 20-ąją dieną, 11-16 val. AUTOVICI komanda bus pasiruošus Jus pakviesti išbandyti naująjį PEUGEOT 208 Active Plus patogesnėje Jums vietoje – prie prekybos centro „Panorama“!

Vos pusvalandis ir nuomonę apie PEUGEOT 208 Active Plus jau turėsite, o automobilis bus išbandytas. Su savimi tereikia turėti tik vairuotojo pažymėjimą.

Kur tiksliau mus galėsite prie PC „Panoramos“ rasti nurodytu laiku? Bandomieji važiavimai bus vykdomi prie prekybos centro „Panorama“, iš šalimais Stirnų ir Stumbrų gatvių esančios automobilių stovėjimo aikštelės (žr. į žemėlapį).

Nepamirškite, kad šiuo metu pirmame prekybos centro „Panorama“ aukšte jau yra eksponuojamas šaunusis PEUGEOT 208 Active Plus, tad nepraeikite pro šalį ir įvertinkite šį automobilį iš anksto, dar šiandien! O bandomajam važiavimui lai susitikime balandžio 20 dieną, Jums patogiu laiku, tarp 11 ir 16 valandos.

Norite išbandyti PEUGEOT 208 Active Plus, bet tvirtai žinote, kad nurodytu laiku bandomajame važiavime dalyvauti negalėsite? Atvykite į mūsų saloną Vilniuje, adresu: Ukmergės g. 300, Vilnius. O jei turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis tel. nr.: +370 524 61300 arba el. pašto adresu: automobiliai@vici.eu!