„Peugeot Boxer“ jau montuojami varikliai, atitinkantys 2020 m. ekologijos standartus

Post thumbnail

Vieno iš populiariausių mikroautobusų Lietuvoje ir Europoje „Peugeot Boxer“ asortimentas sparčiai atnaujinamas. Modeliuose montuojami aukščiausius „Euro 6.2“ ekologijos standartus atitinkantys varikliai, papildytas įrangos sąrašas: prie jau buvusių „Pro“ ir „Premium“ pridėtos specifinių verslų poreikiams pritaikytos „Grip“ bei „Business“.

 

„Nuo 1994 metų „Peugeot“ asortimente esantis „Boxer“ yra vienas iš populiariausių didelių mikroautobusų Baltijos šalių rinkoje. Vienas iš svarbiausių jo pranašumų visą laiką buvo ekonomiški ir patvarūs dyzeliniai varikliai, o su atnaujintu modeliu mes dedame dar vieną žingsnį į priekį: jo varikliai atitinka „Euro 6.2“ standartą, kuris įsigalios tik kitąmet. Tai dar ne visi mūsų pasiekimai ekologijos srityje: mes jau netrukus pristatysime visiškai elektrinę „Boxer“ versiją“, – teigia „Peugeot Baltic“ generalinis direktorius Andrus Kuus.

Naujųjų „Boxer“ „Euro 6.2“ standartą (jis įsigalios tik 2020 m.) atitinkančių „BlueHDI“ variklių darbinis tūris padidėjo iki 2,2 l (anksčiau buvo 2 l), analogiškai išaugo ir didžiausia jų pasiekiama galia bei sukimo momentas, tačiau degalų sąnaudos nepakito arba dar sumažėjo, kaip ir anglies dvideginio emisija. Priklausomai nuo poreikių, klientai gali pasirinkti trijų parametrų variklius, pasiekiančius 120, 140 arba 165 AG. Jų sukimo momentas – atitinkamai 300, 340 ir 370 Nm.

Visi varikliai jau standartinėje įrangoje turi „Start & Stop“ sistemą. Ji išjungia variklį trumpam sustojus eismo spūstyse ar prie šviesoforo ir sumažina vidutines degalų sąnaudas.

Komplektacijos specifiniams poreikiams

Atnaujinti ir ekologiški varikliai – ne vienintelė naujovė „Peugeot Boxer“ gamoje. Mikroautobusų komplektacijų sąrašas išaugo iki keturių: prie jau buvusių „Pro“ bei „Premium“ papildomai siūlomos „Grip“ bei „Business“.

„Boxer Grip“ versijos naudą įvertins specialistai, kuriems reikalinga didelė krova bei pravažumas sunkiau pasiekiamose vietose. Jau standartinėje „Grip“ įrangoje yra specialios „All-Season“ padangos, pravažumo sistema „Grip Control“ su kelių važiavimo režimų pasirinkimu bei pajudėjimo įkalnėje sistema „Hill Assist“, sustiprinta pakaba bei komfortinės sėdynės. Taip pat montuojamos papildomos apsaugos varikliui bei ratų arkoms, priekiniai ir galiniai purvasargiai.

„Boxer Business“ versijos privalumus pripažins ilgus nuotolius važiuojantys vairuotojai. Joje yra navigacijos sistema bei daugybė vairavimo asistentų: įspėjimas apie nukrypimą iš eismo juostos, kelio ženklų atpažinimas, autonominis avarinis stabdymas  „Active Safety Brake“ bei įspėjimas apie artėjantį susidūrimą. Komfortines sėdynes papildo automatinė klimato kontrolės sistema, specialūs laikikliai išmaniajam telefonui bei planšetei, USB įkrovimo lizdas, parkavimo asistentas.

Nauja saugumo įranga

Atnaujinta ir „Boxer“ mikroautobusų papildoma įranga – juose galima užsakyti komerciniam transportui pritaikytą GPS sistemą. Joje galima įvesti vairuojamo mikroautobuso gabaritus – taip sistema leis išvengti siaurų kelių, kuriuose ribojamas transporto dydis. Naujoji GPS sistema veikia kartu su „Waze“ navigacija realiu laiku bei leidžia sužinoti informaciją apie eismo įvykius, spūstis ir kitas netikėtai atsiradusias kliūtis.

Įspėjimo apie pravažiuojantį eismą judant atbulomis atgal sistema yra aktyvuojama vos įjungus pavarą ir užfiksuoja transporto priemones iki 50 metrų atstumu. Užfiksavusi transporto priemonę, sistema akustiniu signalu įspėja vairuotoją. Saugumą padidina ir aklosios zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Monitoring“, informaciją apie šalia važiuojančius ir sunkiai pastebimus automobilius perduodanti į šoninius veidrodėlius, o manevravimą su priekaba palengvina „Trailer Assist“.

Išmanųjį telefoną su naujuoju „Boxer“ galima sujungti naudojant „Android Auto“ bei „Apple CarPlay“ programas.

Papildoma informacija

www.peugeotlietuva.lt