„Peugeot“ dalyvaus „Šilko kelias“ ralyje (Maskva – Pekinas)

Post thumbnail

„Dakaro“ ralio nugalėtojas – „Peugeot 2008 DKR“ trimis ekipažais startuos ilgiausiame ralio reide.

Varžybose dalyvaus „Dakaras 2016“ nugalėtojai: Stefan Peteransel / Žan-Pol Kottre, penkiskart „Dakaro“ ralio nugalėtojai – Siril Depre ir Deivid Kastera, taip pat legendiniai Sebastian Liob / Daniel Elena. Šį kartą ralio reidas kirs tris šalis: Rusiją, Kazachstaną ir Kiniją. Bendrasis maršruto ilgis sudaro apie 10.000 kilometrų, iš kurių 4.500 km. suskirstyta į 15 ruožų.

Remiantis „Dakaro“ ralyje įgyta patirtimi, „Peugeot 2008 DKR“ toliau buvo patobulintas ir keleivių komfortui, kuris būtinas per tokią ilgą kelionę, buvo sumontuotas kondicionierius. Kalbant apie techninius duomenis, ekipažo paslaugoms pristatytas 3,0-litrų turbodyzelinis „V6 Twin“ variklis, kurio galia siekia 350 AJ ir 800 Nm. „Peugeot 2008 DKR“ kaip ir anksčiau varomas galiniais ratais – šis sprendimas pasiteisino ankstesnėse varžybose.

„Mums tai eilinis azartinis iššūkis, nes iki šiol dar neteko varžytis nei Rusijoje, nei Kazachstane. Artėjančios varžybos neišvengiamai taps tikruoju iššūkiu ir lenktynininkams, ir automobiliams,“ – pakomentavo „Peugeot Sport“ vykdantysis direktorius, Bruno Famin.

Maskvą ir Pekiną sujungsiančiame ralio reide „Peugeot“ komanda dalyvaus pirmąjį kartą.

„Šilko kelio“ ralis (Maskva – Pekinas) vyks nuo liepos 8 iki 24 d.