„Peugeot“ pristatė savo naują Dakaro ralyje dalyvausiantį automobilį „2008 DKR16“

Post thumbnail

Šiandien buvo pristatytas „Peugeot Total“ naujasis lenktyninis automobilis „2008 DKR16“, su kuriuo bus dalyvaujama Pietų Amerikoje vyksiančiame Dakaro ralyje. Pirmą kartą sausio mėnesį pristatyto lenktyninio automobilio su galiniais varomaisiais ratais išvaizda ir galingumas atnaujinti. Pagerinta naujojo modelio aerodinamika ir techninės savybės – visa tai tam, kad būtų užtikrintas dar geresnis pravažiavimas labai įvairiomis ir sudėtingomis sąlygomis. Be to, pagerinta ir visa pakaba, dėl kurios pasiektas geresnis svorio paskirstymas. Ratlankiai iš magnio ir „Michelin“ pagamintos žymiai lengvesnės padangos, todėl bendras automobilio svoris mažesnis.

Patobulintas ir variklis: 3,0 V6 bi-turbo dyzelinis variklis nuo šiol pasiekia 350 AG ir sukimo momentas yra padidėjęs iki 800 Nm, tai suteikia maksimalią dinamiką ir esant mažesniam sūkių skaičiui.

„Peugeot Total“ komandoje ir toliau rungtyniauja Stéphaneʼas Peterhanselis (laimėjęs 11 kartų), Carlosas Sainzas (dukart autoralio pasaulio čempionas ir Dakaro ralio laimėtojas) bei Cyrilas Despresas (5 Dakaro ralio laimėjimai motociklu). 2016 metų Dakaro ralis prasidės sausio 3 d., vyks Argentinoje ir Bolivijoje, baigsis sausio 16 d.

Papildoma informacija:

Kerli Maro

tel.: +3725159930

kerli.maro@peugeot.ee

www.peugeot.ee