„Peugeot Quartz“ taps naujos kartos miesto visureigiu

Post thumbnail

Paryžiaus automobilių parodoje pristatomas koncepcinis „Peugeot Quartz“ modelis parodys, kokia kryptimi judės „Peugeot“ miesto universalų segmentas.

„Peugeot Quartz“ pasižymi sportiškai galinga ir dinamiška išvaizda, o salonas yra funkcionalus ir pilnas vairuotojui naudingų aukštųjų technologijų.

Miesto visureigyje yra vietos keturiems keleiviams. Kiekvienas keleivis turi atskirą sėdynę. Patogumo suteikia ir ilgas atstumas tarp ašių ir automobilio 2 metrų plotis bei 4,5 metro ilgis.

„Quartz“ išorę pabrėžia priekiniai ir galiniai LED žibintai, šviesą praleidžiančios variklio aušinimo angos  šonuose ir platūs 23 colių ratlankiai.

Koncepcinio automobilio interjere naudojamos naujos medžiagas, tokios kaip bazaltas, skaitmeniniu būdu megzta tekstilė ir speciali oda. „Quartz“ taps pirmu pasaulyje automobiliu, kurio interjere detalėms bus naudojama skaitmeniniu būdu megzta tekstilė. Grindis ir duris dengia juoda, sėdynes ‒ ruda oda.

Sportinio automobilio inspiracijos atsispindės ir kvadratinės formos vaire, kurio mygtukais vairuotojas galės keisti ir važiavimo režimą, ir pavaras.

„Peugeot Sport“ komandos sukurtą beprotišką, net pusę tūkstančio arklio galių siekiantį hibridinį „Quartz“ traukia 1,6 litro THP 199 kW (270 AG) vidaus degimo variklis ir du elektriniai (85 kW) varikliai, kurie energiją semia iš 400 V galios akumuliatoriaus.

„Quartz“ naudojama 6 pavarų automatinė dėžė leis vairuotojui rinktis iš trijų važiavimo režimų: ZEV, ROAD ir RACE. ZEV režimu automobilis važiuoja tiek, kiek įmanoma važiuoti elektrinio variklio ir akumuliatoriaus jėga (iki 50 km). ROAD režimu automobilis judės kombinuotu benzino ir elektrinio variklio režimu, o RACE režimas užtikrina maksimalų pajėgumą ir ypatingą važiavimo malonumą vienu metu naudojant visų trijų variklių galią. Pneumatinė pakaba automatiškai nustato transporto priemonės prošvaisą intervalu nuo 300 iki 350 mm.