Prasideda išankstinė prekyba naująja „Opel Mokka“

Post thumbnail

Opel paskelbė naujųjų „Mokka“ ir „Mokka-e“ modelių kainas bei pradėjo išankstinę automobilių prekybą. Pradinė gerai įrengtos „Mokka“ kaina – 16 400 eurų. Pirmą kartą „Opel“ istorijoje naująją „Mokka“ nuo pat prekybos pradžios bus galima rinktis tiek su elektros pavara, tiek su vidaus degimo varikliais. Pirmieji „Mokka“ modeliai į šalį atkeliaus 2021-ųjų balandį. 

Pirmosios kartos „Opel Mokka“ pasirodė 2012-aisiais metais. Kompaktiškas ir erdvus SUV pasižymintis geru vairuotojo matomumo lauku sužavėjo daugelį vairuotojų. Po trumpos pertraukos „Mokka“ grįžta į „Opel“ modelių gamą visiškai atsinaujinusi: naujo dizaino, su naujais varikliais ir daugeliu klasėje pirmaujančių technologijų.

Naujoji Mokka turės keturis skirtingus įrangos lygius. Jau pigiausia „Comfort“ versija pasižymės gausia standartine įranga, į kurią įeina priekiniai ir galiniai LED žibintai, elektrinis stovėjimo stabdis, kelio ženklų atpažinimo, susidūrimo perspėjimo, nuokrypio nuo eismo juostos ir prevencijos sistemos ir 7 colių skaitmeninis vairuotojo informacijos skydelis. „Innovation Plus“ ir „GS Line“ įrangos lygiai papildomai turės automatinį oro kondicionierių, 17 ar net 18 colių lengvo lydinio ratlankius, elektra reguliuojamus šoninius veidrodėlius su LED posūkių lemputėmis, 6 kryptimis reguliuojamas vairuotojo ir keleivio sėdynes, galinio vaizdo kamerą ir automobilio statymo daviklius.

„Executive“ bus vadinami geriausiai įrengti „Mokka“ modeliai, kurie be visų išvardytų opcijų standartiškai turės adaptyvius „Matrix LED“ žibintus, adaptyvią kruizo kontrolę, 12 colių skaitmeninį ekraną ir odines sėdynes su masažo funkcija vairuotojui.

Kompaktiškas ir erdvus

Nors priekinė ratų bazė kiek pailgėjo, naujoji „Mokka“ yra 12,5 cm trumpesnė už ankstesnį modelį. Nepaisant to, automobilis turi pakankamai erdvės penkiems suaugusiems keleiviams ir iki 350 litrų erdvę jų bagažui. Bendras automobilio ilgis siekia vos 4,15 m., tad juo patogu manevruoti ankštose gatvėse ir aikštelėse.

Naujosios „Mokka“ dizainas stebina idealiomis proporcijomis ir išskirtiniu tikslumu. Drąsią išvaizdą charakterizuoja trumpos kėbulo iškyšos už ratų, žemyn platėjantis tvirtas siluetas i mažos detalės. Naujoji „Mokka“ yra pirmasis „Opel“ modelis, dėvintis naująjį vokiečių gamintojo skiriamąjį ženklą vietoje priekinių grotelių – tai „Opel Vizor“. Naujosios kartos modelis taip pat tapo visiškai skaitmeninis interjere – čia visa informacija matoma ir valdoma per ekranus, vienas iš kurių prieš vairuotoją gali būti net 12 colių skersmens. Vis tik „Opel“ dizaineriai kreipė didelį dėmesį į skaitmenizacijos sukeliamas problemas. Kad vairuotojas nebūtų blaškomas, jie užtikrino paprastą ir intuityvų sistemos valdymą, o mygtukai vis dar leidžia valdyti svarbiausias funkcijas be poreikio naršyti multimedijos labirintus.

 Elektrifikuota variklių gama

Pirmą kartą „Opel“ istorijoje naujoji „Mokka“ nuo pat prekybos pradžios bus galima tiek su elektros pavara, tiek su vidaus degimo varikliais. Gyvybingi, bet ekonomiški 1,2 litro turbininiai benzininiai varikliai pasiūlys 100 arba 130 AG. Jie pasižymės dideliu efektyvumu ir galinga dinamika. Stipria trauka pasižymintis 1,5 litro dyzelinis motoras siūlys 110 AG pajėgumą.

Elektros pavara varoma „Mokka-e“ siūlo įtraukiančią vairavimo patirtį be emisijų. Visiškai elektrinė „Mokka-e“ viena įkrova gali nuvažiuoti 324 km atstumą (pagal WLTP), o jos elektrinis motoras pasiekia 136 AG ir 260 Nm sukimo momentą. Vairuotojas gali rinktis tarp 3 vairavimo režimų – „Normal“, „Eco“ ir „Sport“ – priklausomai nuo savo vairavimo stiliaus. „Opel“ siūlo 8 metų arba 160 000 km baterijos garantiją. 100 kW galios DC greitojo įkrovimo sistema leidžia bateriją įkrauti iki 80 proc. vos per 30 minučių.

Novatoriškos technologijos kiekvienam

Naujoji „Mokka“ laikosi „Opel“ prekės ženklo tradicijų novatoriškas technologijas iš aukštesnio segmento automobilių pasiūlyti platesniam pirkėjų ratui. Žibintų sistema siūlo tokias pirmaujančias ir „Mokka“ segmente neįprastas technologijas, kaip adaptyvūs ir kitų vairuotojų neakinantys „IntelliLux LED Matrix“ ibintai su 14 LED elementų. Čia taip pat yra 180 laipsnių panoraminė galinio vaizdo kamera ir automatinis automobilio statymo asistentas.

Automobilis komplektuojamas ir su pažangiomis pagalbinėmis vairuotojo sistemomis, tokiomis kaip adaptyvi kruizo kontrolė su „Sop & Go“ funkcija, kuri padeda vairuotojui eismo spūstyse. „Mokka“ automatiškai parenka greitį ir saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės ir nereikalauja jokio vairuotojo įsikišimo stabdžio ar akseleratoriaus pedalais. Priedo, „Active Lane Positioning“ sistema automatiškai išlaiko „Mokka“ eismo juostos centre. Susidūrimo perspėjimo ir automatinio avarinio stabdymo sistema turi pėsčiųjų atpažinimo funkciją ir veikia didesniu nei 5 km/h greičiu.

Naujoji „Opel Mokka“ pasirodys 2021-ųjų metų balandžio mėnesį. Tuomet „Opel“ populiarių SUV modelių gamą sudarys jau trys itin konkurencingi skirtingų dydžių modeliai: „Crossland“, „Mokka“ ir „Grandland X“.

Opel Mokka kainos:

Mokka Comfort 100 Turbo                                                                  16 400 €

Mokka Comfort 130 Turbo A                                                               19 000 €

Mokka Innovation Plus 130 Turbo A                                                   21 400 €

Mokka-e Comfort 136 automatic                                                        32 400 €