Startuoja išankstiniai naujojo „Opel Insignia“ modelio užsakymai

Post thumbnail

2020 metų pabaigoje pasirodysiantis atnaujintas „Opel“ gamos flagmanas „Insignia“ į šį segmentą atneš pastebimų pokyčių.

Adaptyvūs „IntelliLux LED“ matricos priekiniai žibintai keičia „Opel Insignia“ išorės dizainą ir suteikia geresnį matomumą tamsoje – juos sudaro net 168 atskirų LED elementų, todėl žibintai į aplinkos pokyčius reaguoja greičiau ir tiksliau. Tokie žibintai suteikia vairuotojams optimalų matomumą, tuo pat metu neakina kitų eismo dalyvių.

Naujiesiems „Insignia“ modeliams siūloma multimedijos įrangos ir pagalbinių sistemų gausa. Tarp svarbiausių yra eismo juostos palaikymo pagalba, automatinis avarinis stabdymas važiuojant nedideliu greičiu, pėsčiųjų fiksavimas ir parkavimo davikliai priekyje bei gale. Taip pat galima rinktis adaptyviąją greičio palaikymo sistemą, projekcinį ekraną, sistemas, įspėjančias apie kliūtis aklosiose zonose, skaitmeninę atbulinės eigos kamerą ir pažangią parkavimo pagalbą.

Lietuvos Opel atstovybėse jau priimami naujųjų „Opel Insignia“ automobilių užsakymai. Bazinės komplektacijos modelio kaina prasideda nuo 22 400, o versijos su visų varančiųjų ratų pavara – nuo 33 900 eurų. Automobiliams suteikiama penkerių metų arba 100 tūkst. kilometrų ridos garantija.

Ekonomiški ir galingi varikliai

Į „Insignia“ modelius montuojami nauji benzininiai ir dyzeliniai varikliai, kurie yra komplektuojami su 8 arba 9 laipsnių automatinėmis transmisijomis. Automatiškai valdomos uždengiamos oro tiekimo angos automobilio priekyje leido pagerinti aerodinamiką – dėl šio sprendimo „Insignia“ oro pasipriešinimo koeficientas siekia 0,25 Cd ir tai yra geriausias segmento rodiklis. Palyginti su pirmtaku, vidutinės degalų sąnaudos (pagal WLTP) yra iki 18 proc. mažesnės. Benzininių variklių gamoje standartinis bus su devynių laipsnių automatine transmisija montuojamas 200 AG pajėgumą suteikiantis 2 litrų motoras su turbokompresoriumi. Galingesnė to paties motoro versija naudojama sportiškam GSi modeliui su keturių varančiųjų ratų pavara. Taip pat siūlomi du dyzeliniai agregatai: 1,5 litro, 120 AG ir 2 litrų 175 AG. Pastarieji komplektuojami su 8 laipsnių automatinėmis transmisijomis. 175 AG pajėgumo dyzeliniam modeliui taip pat galima ir keturių varančiųjų ratų pavara.

Gausi standartinė įranga

„Executive“ ir „Executive GS“ modelių standartinėje įrangoje bus elektra valdomos odinės sėdynės su nustatymų atmintimi, masažo ir vėdinimo funkcijomis. „Executive GS“ išorės dizainas išsiskiria stilingais naujais 20 colių lengvo lydinio ratlankiais ir „GS Line“ apdaila, šis modelis taip pat siūlomas su „Bose“ garso sistema. Sportiškiausias GSi modelis komplektuojamas su 230 AG pajėgumo benzininiu varikliu, visų varančiųjų ratų sistema ir automatine transmisija.

YPATINGI PASIŪLYMAI