Virtualus turas

Post thumbnail

Virtualus turas – bekontaktė automobilių apžiūra Jums tinkamu laiku!

Norite pamatyti ir daugiau sužinoti apie mūsų automobilius?

Registruokitės virtualiai automobilių apžiūrai net neišeidami iš namų!

Kaip tai vyksta? 

Vaizdo skambučiu mes Jums asmeniškai pristatysime norimą automobilį naudojant Jums prieinamą vaizdo skambučių platformą.

Mūsų tikslas?

Supažindinti Jus su dominančiu automobilio modeliu ir atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Mums rūpi

Mums svarbu, jog klientai ne tik sužinotų apie automobilį, bet ir jį išbandytų. Todėl siūlome bekontakčius bandomuosius važiavimus su saugiai paruoštais, ozonuotais automobiliais.

 

Norint išbandyti virtualų turą, siūlome turėti įdiegtą vieną iš šių vaizdo skambučių platformų: Skype/ Zoom/ Whatsapp/Facetime

Užsiregistruoti asmeniniam virtualiam automobilio pristatymui pildykite žemiau esančią formą.

Virtualus turas – registracija: 

  Virtualus turas

  Būtina užpildyti simboliu * pažymėtus laukelius
  Su asmens duomenų naudojimo taisyklėmis susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys galėtų būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais. Asmens duomenų naudojimo taisyklės

  Asmens duomenų naudojimo taisyklės

  Sutinku, kad UAB AUTOVICI (įmonės kodas 300956542, buveinės adresas V. Krėvės g. 97, Kaunas) tvarkytų mano asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais.

  Aš taip pat sutinku, kad UAB AUTOVICI ar kitos jų įgaliotos institucijos kreiptųsi į mane paštu, telefonu, telefaksu, elektroniniu paštu ir kitomis priemonėmis tikslu informuoti apie UAB AUTOVICI teikiamas paslaugas.

  Man žinoma, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, tvarkomais UAB AUTOVICI ir įstatymo nustatytais atvejais reikalauti, kad neišsamūs, netikslūs mano duomenys būtų ištaisyti ar sunaikinti ar būtų sustabdytas mano asmens duomenų tvarkymas.

  Taip pat man žinoma, kad turiu teisę nesutikti su mano asmens duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais.


  Privatumo politika