PEUGEOT 208

PEUGEOT 208 buvo atnaujintas. Šis kompaktiškas, naujos kartos hečbekas pasižymi užtikrintu stiliumi, kuris dabar yra sportiškesnis ir puikesnis, nei kada nors anksčiau.

UŽSAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄGAUTI PASIŪLYMĄ208 GAMINIŲ KATALOGAS

VILIOJANTIS MAGNETIZMAS

Sportiškesnis ir puikesnis, nei kada anksčiau, viliojantis naujojo PEUGEOT 208 stilius buvo atnaujintas. Toliau nuo centro perkelti rūko žibintai pakeitė automobilio išvaizdą, suteikiant platumo ir dinamiškumo įspūdį, kartu sustiprinant jo laikyseną gatvėse – neatremiamą kvietimą paimti vairą į rankas.

INTUITYVUS, GUVUS VAIRAVIMAS


„PEUGEOT i-Cockpit“ naujojo PEUGEOT 208 salonui suteikia neperkrauto, aukštos kokybės salono įspūdį, dėl kurio paprastumo lengva pasiekti bet kurią funkciją. „PEUGEOT i-Cockpit“ su mažu vairo ratu, akių lygyje esančiu prietaisų skydeliu ir dideliu jutikliniu ekranu suteikia betarpiškumo su jaudinančiais, instinktyviais ir saugiais vairavimo potyriais įspūdį.

EFEKTYVUMAS IR SAUGUMAS

Naujasis PEUGEOT suteikia idealią kompaktiškumo, lengvumo, aerodinaminių savybių ir kelio pojūčio kombinaciją, kuri sukuria tobulą komforto ir valdymo savybių sintezę. Naujos, technologiškai pažangios įrangos ir Euro 6 taršos normas atitinkančių, naujausios kartos „PureTech“ benzininių variklių bei dyzelinių „BlueHDi“ agregatų derinys suteikia segmente standartus nustatantį dinamikos ir ekonomijos lygį.

Naujasis PEUGEOT 208 taip pat siūlomas su naujas automatine 6 laipsnių pavarų dėže EAT6, kuri, tolygiai, dažnai ir greitai jungdama pavaras, optimizuoja efektyvumą ir jums suteikia malonesnius vairavimo pojūčius.

NUOTRAUKOS