PEUGEOT 3008

Naujasis SUV modelis PEUGEOT 3008: įkvepiantis SUV, kuris siūlo sustiprintus potyrius ir išmanias technologijas

UŽSAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ3008 GAMINIŲ KATALOGASGAUTI PASIŪLYMĄ

ĮKVEPIANTIS STILIUS

Įsimylėkite į galingą naujojo PEUGEOT 3008 SUV automobilio stilių su šachmatų faktūros chromuotomis radiatoriaus grotelėmis* ir „full LED“ tipo priekiniais žibintais, sukuriančiais glotnų laukinės katės įvaizdį.
Atraskite glotnias ir dinamiškas automobilio linijas, kurias sustiprina sparnus puošiančios elegantiškos chromo linijos. Unikalų ir aštrų naujojo SUV modelio PEUGEOT 3008 stilių dar labiau pabrėžia jo juodos „Black Diamond“ spalvos stogas* ir blizgia juoda spalva dekoruota galinė kėbulo dalis su nagų simbolį suformuojančiais LED dienos žibintais.

 

SUSTIPRINTI POJŪČIAI

Vairuotojai dar niekada neturėjo tokios gražios erdvės savo nuotykiams.

Įspūdingas naujasis „PEUGEOT i-Cockpit®“ vairuotojo postas kviečia jus susipažinti su 100 procentų skaitmenine naujojo SUV modelio PEUGEOT 3008 galaktika. 8″ jutiklinis ekranas*, nustatomas ir suderinamas akių lygyje esantis skaitmeninis ekranas, kompaktiškas vairo ratas su integruotais valdymo įrenginiais ir elektronikos kontroliuojamos automatinės transmisijos valdymo įrenginiais** susivienija, sustiprindami jūsų vairavimo potyrius.

 

PAŽANGIOS TECHNOLOGIJOS

Mes turėtume tyrinėti pasaulį, bet mes taip pat turime jį gerbti, naudodami aplinką tausojančias technologijas. Lengvesnė važiuoklė, „PureTech“ bei „BlueHDi“ varikliai ir EAT6 automatinė transmisija nurodo, kad naujasis SUV modelis PEUGEOT 3008 yra vienas efektyviausia veikiančių* SUV automobilių savo klasėje.

*Remiantis ES patvirtinta metodika

  • Sąnaudos mieste (l/100 km): 4,2 – 7,3; CO₂ tarša (g/km): 110-174
  • Sąnaudos užmiestyje (l/100 km): 3,5 – 5,1; CO₂ tarša (g/km): 92-174
  • Vidutinės sąnaudos (l/100 km): 3,8 – 6,0; CO₂ tarša (g/km): 100-136

NUOTRAUKOS