NAUJASIS PEUGEOT 3008

Atraskite naująjį avangardinio stiliaus PEUGEOT 3008 , pasižymintį ryškiais visureigio bruožais. Jo išraiškingo silueto linijose dera jėga ir rafinuotumas, dinamika ir elegancija. Dar modernesnis aukščiausios klasės „PEUGEOT i-Cockpit®“ ir gausa kitų naujausių technologijų, sukurtų siekiant užtikrinti Jūsų komfortą ir saugumą. Efektyvios ĮKRAUNAMOS HIBRIDINĖS JĖGAINĖS, BENZININIAI IR DYZELINIAI VARIKLIAI leidžia mėgautis absoliučiu vairavimo malonumu.

UŽSAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄDAUGIAU

GAUTI PASIŪLYMĄ

DIZAINAS

IŠRAIŠKINGESNIS DIZAINAS

Naujojo PEUGEOT 3008 išorės dizainas savo pusiausvyra tarp jėgos ir elegancijos pabrėžia trykštantį pasitikėjimu savimi visureigio charakterį. Stiliaus proveržiu tapusi nauja priekinė dalis suteikia automobiliui išskirtinių bruožų. Šis aukščiausios klasės visureigis pradeda naują drąsių sprendimų erą.

NAUJA PRIEKINĖ DALIS

Galingai ir tuo pat metu grakščiai atrodanti PEUGEOT 3008 priekinė dalis su berėmėmis vertikaliomis radiatoriaus grotelėmis ir juostelėmis sparnuose diktuoja ateities dizaino kalbą.

NAUJI PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Jau bazinės komplektacijos modeliai yra aprūpinti LED priekiniais žibintais, kuriuos papildo akimirksniu atpažįstamos ir iš toli matomos „šviečiančias iltis“ primenančios charakteringos PEUGEOT dienos šviesos. Taip pat siūlomi „Full LED“ priekiniai žibintai su posūkio apšvietimo funkcija.

BLACK PACK APDAILA

Suteikite savo naujajam PEUGEOT 3008 dar daugiau dinamiškumo ir elegancijos.  GT ir „GT Pack“ versijoms siūlomas „Black Pack“ paketas, kuriame dominuoja charakteringos juodos („black“) apdailos detalės.

Su naujosiomis tamsaus chromo radiatoriaus grotelėmis ir liūto emblema vos išvažiavę iš salono visur būsite pastebėti.

Mažiau blizgančia juoda spalva padengtos 3008, GT ir PEUGEOT monogramos puikiai dera prie tokio paties stiliaus stogo bagažinės laikiklių.

Priekinių sparnų juostelės, stogo apdailos detalės, oro aptakai ir galinio buferio apačia nudažyti žvilgančia juoda spalva.

Specialūs tekinti 19 colių aliuminio lydinio „Washington“ ratlankiai  padengti juodos „Onyx Black“ spalvos laku su „Black MIST“ atspalviu.

VAIRUOTOJO VIETA

ENHANCED EXPERIENCE*

UNIKALI PATIRTIS SU PEUGEOT i-COCKPIT®

PEUGEOT sukurtoje aukščiausio lygio ergonomiškoje vairuotojo vietoje su atnaujintu „i-Cockpit®“ naujojo PEUGEOT 3008 valdymas tampa paprastas ir intuityvus. Taip pat užtikrinamas komfortas ir saugumas.

Kompaktiškas daugiafunkcinis vairas garantuoja išskirtinį manevringumą ir suteikia naujus potyrius.

Naujas 10 colių HD raiškos liečiamas ekranas gali būti valdomas balsu, taip pat veikia kelių prisilietimui technologija. Elegantiškais chromuotais mygtukais greitai ir intuityviai valdoma įvairi komforto įranga.

Konfigūruojamame projekciniame prietaisų skydelyje galite patogiai matyti norimą informaciją, todėl nereikės nuleisti akių nuo kelio.

Įkraunamose hibridinėse versijose „PEUGEOT i-Cockpit®“ vairuotojo regėjimo lauke esančiame prietaisų skydelyje taip pat pateikiama specifinė informacija apie pavaros veikimą (važiavimo režimas, baterijos įkrovimo lygis ir elektros režimu nuvažiuojamas atstumas). Liečiamame ekrane rodoma energijos sąnaudų (elektros ir degalų) statistika.

Vidaus degimo varikliai

Naujajam PEUGEOT 3008 siūloma plati „Stop&Start“ technologija aprūpintų vidaus degimo variklių gama.

– Išskirtinę dinamiką ir vairavimo malonumą suteikiantys benzininiai varikliai:

  • PureTech 130 S&S, 6 laipsnių mechaninė pavarų dėžė,
  • PureTech 130 S&S EAT8,
  • PureTech 180 S&S EAT8.

– Dyzeliniai varikliai* suderinantys didelę galią ir mažas dujų emisijas:

  • BlueHDi 130 S&S BVM6,
  • BlueHDi 130 S&S EAT8.

Elektronikos valdoma EAT8i automatinė pavarų dėžė su svirtelėmis už vairo dėl „Quickshift“ technologijos užtikrina spartų ir sklandų pavarų perjungimą. Toks optimizavimas greta vairavimo malonumo, leido sumažinti degalų sąnaudas ir pagerinti važiavimo komfortą.

Įkraunami hibridai

Siūloma išskirtinė naujojo PEUGEOT 3008 PLUG-IN HYBRID versija HYBRID4 (4 varantieji ratai, 300 AG). Joje sumontuoti:

  • 147 kW/200 AG „PureTech“ benzininis variklis.
  • Du 80 kW/100 AG elektriniai varikliai.

13,2 kWh talpos baterija leidžia elektros režimu nuvažiuoti 59 km – WLTPi (69 km – NEDCi).

Taip pat galima rinktis ir HYBRID versiją (2 varantieji ratai, 225 AG). Joje sumontuoti:

  • 132 kW/180 AG „PureTech“ benzininis variklis.
  • 80 kw/110 AG elektrinis variklis.

13,2 kWh talpos baterija leidžia elektros režimu įveikti 56 km – WLTP (65 km – NEDC).

NOVATORIŠKOS TECHNOLOGIJOS

Pažangiausios naujojo PEUGEOT 3008 pagalbinės vairavimo sistemos užtikrina keleivių komfortą ir žengia naują žingsnį link autonominio vairavimo.

Įranga nuolat stebi kelių eismo taisyklių reikalavimus (kelio ženklų atpažinimo sistema), padeda vairuotojui sklandžiai judėti eisme („Drive Assist“ paketas, adaptyvi greičio palaikymo sistema su „Stop & Go“ funkcija padeda išlaikyti padėtį eismo juostoje ir stebi kelkraščius) ar tiesiog analizuoja supančią aplinką (aklųjų zonų stebėjimas). Šios priemonės suteikia galimybę vairuoti automobilį be papildomos įtampos.

GALERIJA