PEUGEOT 308

Visiškai naujas, 5 durų PEUGEOT 308 yra dar pastebimesnis, nei kada nors anksčiau ir pasirengęs visiškai naujiems vairavimo potyriams. 

NAUJASIS 308: IŠSKIRTINIS DIZAINAS

CHARAKTERIS IR PAJĖGUMAS

Pasiruoškite meilei iš pirmo žvilgsnio, kai pažvelgsite į neužmirštamą, naująjį PEUGEOT 308 ir jo galingą asmenybę. Ikona tapęs „Peugeot“ liūto simbolis įtvirtintas naujos, išraiškingos priekinės dalies centre, o nauji, 16 colių „Zyrcon“ papildo jo elegantišką išvaizdą. Naujasis, kompaktinis 5 durų PEUGEOT 308 išsiskiria naujuose halogeniniuose i priekiniuose žibintuose integruotu šviesų simboliu.

„PEUGEOT i-COCKPIT®“: IŠ NAUJO IŠRASTAS VAIRAVIMAS

Salone pasinerkite į jūsų malonumui sukurtą „Peugeot i-Cockpit®“ pasaulį. Pasinaudodami mažu vairo ratu, akių lygyje įrengtu prietaisų skydeliu ir į pirštų prisilietimą reaguojančiu jutikliniu ekranu i atraskite greitesnį, lengvesnį ir labiau intuityvų vairavimą. Visą tai vainikuoja išskirtinius vairavimo ir kelionės potyrius užtikrinančios „Denon“ i Hi-Fi garso aparatūra ir „Driver Sport Pack“ i įranga.

NAUJASIS „308 GT LINE“, SPORTIŠKAS DIZAINAS

YPATINGAS DIZAINAS

Aštrų ir sportišką naujojo „PEUGEOT 308 GT Line“ dizainą pabrėžia ryškios, švarios linijos ir aukštos klasės medžiagos. Aukštos kokybės, odos įspūdį sukurianti apdaila/„Oxford Mistral“ apdaila su sportiškomis, raudonomis išorinėmis siūlėmis, aukščiausios kokybės oda aptrauktas vairo ratas ir aliuminio akcentai.

VISUOMET RYŠYJE

Palengvinkite vairavimą su naujausios kartos pagalbinėmis sistemomis ir interneto prieigą turinčia, 3D navigacijos sistema su balso atpažinimo funkcija. Suteikiant maksimalų komfortą, jūsų išmanusis telefonas prisijungia prie jutiklinio ekrano, naudodamas išmanią „Mirror Screen Triple Play“* funkciją.

NAUJASIS 308 GT – DAR RYŠKESNĖ TAPATYBĖ

NEPAISANT TRADICIJŲ

Įsimylėkite naująjį PEUGEOT 308 GT ir jo ryškesnį, nei kada nors anksčiau, dizainą. Jis yra dar arčiau kelio, o jo linijose slypi dar didesnė galia.

Mėgaukitės standartinėje įrangoje esančia „Driver Sport Pack“ sistema, leidžiančia išnaudoti visą automobilio pajėgumą.

SUKURTAS VEIKTI

Sportiškumas slypi ir po naujojo PEUGEOT 308 GT kapotu – tai „THP 205hp S&S BVM6“ i, arba naujasis „BlueHDi 180hp S&S EAT8“ i variklis, suteikiantis dar geresnę degalų ekonomiją, derinamą su stipria trauka ir puikiomis dinaminėmis charakteristikomis.