PEUGEOT 308

„Vertigo Blue“ spalvos PEUGEOT 308 demonstruoja savo ryžtą ir atletiškumą. Automobilį išskiria ekspresyvi priekinė dalis su centre įmontuotu Liūto ženklu, galingas variklio gaubtas, vertikalios šachmatinės radiatoriaus grotelėsi ir dinamiškas buferisi


UŽSAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ


GAUTI PASIŪLYMĄ


GAMINIŲ KATALOGAS


ĮRANGA

NAUJASIS 308: IŠSKIRTINIS DIZAINAS

 

SKAITMENINIS PEUGEOT i-COCKPIT®

TIKRO VAIRAVIMO PATIRTIS*

* Patogiai įsitaisykite vairuotojo vietoje, kuri praturtins Jūsų vairavimo patirtį.
Skaitmeninis PEUGEOT „i-Cockpit®“ kartu su natūralaus rašto oda padengtu vairu, skaitmeniniu projekciniu ekranu ir lietimui jautriu ekranu leidžia mėgautis geresniu ir intuityvesniu automobilio valdymu.

 

* Patogiai įsitaisykite vairuotojo vietoje, kuri praturtins Jūsų vairavimo patirtį.
Skaitmeninis PEUGEOT „i-Cockpit®“ kartu su natūralaus rašto oda padengtu vairu, skaitmeniniu projekciniu ekranu ir lietimui jautriu ekranu leidžia mėgautis geresniu ir intuityvesniu automobilio valdymu.

NAUJASIS SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS

Naujasis skaitmeninis prietaisų skydelis atvaizduoja svarbiausią informacija virš vairo gerai matomoje vietoje. Vairavimo patirtį galite praturtinti pasirinkdami vieną iš šešių prietaisų skydelio dizaino režimų, o vienas jų leidžia sekti navigacijos nurodymus nenukreipiant žvilgsnio nuo kelio.

RYŠIAI

Sekite savo kelionę lietimui jautriame ekrane arba skaitmeniniame prietaisų skydelyje.
Naudodami „TomTom® Traffic“i 3D navigaciją, sužinokite apie eismo spūstis, kelionės laiką bei pavojus kelyje realiu laiku. Su „Mirror Screen“i funkcija savo mėgstamas išmaniojo telefono programėles galite matyti automobilio lietimui jautriame ekrane.

 

RYŠKESNI POJŪČIAI

Mėgaukitės itin aukštos kokybės natūraliu „Denon Hi-Fi Pack“i garsu.
Savo vairavimo patirtį galite praturtinti aktyvavę „Driver Sport Pack“i programą, kuri kontroliuoja įvairius parametrus, kaip akceleracijos jautrumas ar variklio garsas – mėgstantiems sportišką vairavimo stilių.

* Išskirtinis efektyvumas
Aukščiausią našumą ir vairavimo malonumą PEUGEOT 308 kompaktiškame automobilyje užtikrina naujieji „PureTech“ benzininiai bei „BlueHDi“ dyzeliniai varikliai. Priklausomai nuo variklio, prie jo gali būti montuojama BVM6 6 laipsnių mechaninė arba EAT8i automatinė pavarų dėžė, užtikrinanti sklandų ir greitą pavarų perjungimą.

PEUGEOT 308 įdiegti kokybiški vairavimo asistentaii, kaip adaptyvi kruizo kontrolės („Adaptive Cruise Control“), autonominio avarinio stabdymo („Active Safety Brake“)i, įspėjimo apie nesaugų atstumą („Distance Alert“) ar aktyvi nematomos zonos stebėjimo („Active Blind Spot Monitoring“) sistemos.
Ilgose kelionėse naudingos yra ir kitos puikios sistemosi: vairuotojo nuovargio stebėjimo, greičio apribojimų atpažinimo ir rekomendavimo, automatinės artimųjų / tolimųjų šviesų perjungimo, aktyvi įspėjimo apie išvažiavimą iš eismo juostos ir kitos sistemos.
Tiksliai ir saugiai pastatyti automobilį į vietą padės „Visiopark 1“i bei „Park Assist“i sistemos.

NUOTRAUKOS