NAUJASIS „PEUGEOT 308 SW“

Iš naujo atraskite kompaktišką PEUGEOT 308 SW universalą, suteikiantį novatorišką vairavimo patirtį su skaitmeniniu „Peugeot i-Cockpit®“.


UŽSAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ


GAUTI PASIŪLYMĄ


GAMINIŲ KATALOGAS


ĮRANGA

IŠGRYNINTAS DIZAINAS

Sportiškai atrodantis 5 durų „Vertigo Blue“ spalva nudažytas PEUGEOT 308 SW siūlo Jums keliauti toliau. Proporcingi matmenys ir glotnios linijos yra tikras kvietimas naujiems nuotykiams.
Galinga priekinė dalis su centre įmontuotu Liūto ženklu, aštrus variklio gaubtas ir vertikalios šachmatinės radiatoriaus grotelėsi išskiria automobilį vos į jį pažvelgus.

STIPRUS CHARAKTERIS

Dizainą, tvirtybę ir stilių elegantiškai pabrėžia specifiniai LEDi žibintai, ryškiai matomi dieną ir naktį. Dinamiškame buferyje sumontuoti LED posūkių žibintaii ir LED rūko žibintai.

EMOCIJA KIEKVIENAME KILOMETRE

Nuostabus vaizdas matomas pro didelius stiklinius paviršius bei įspūdingą panoraminį stogąi su temdančia užuolaida.

PRITAIKOMAS PRIE VISŲ JŪSŲ POREIKIŲ

Erdvus ir jaukus PEUGEOT 308 SW interjeras gali būti pritaikytas prie visų Jūsų poreikių ir laisvalaikio. Plati bagažinė yra transformuojama su „Magic Flat“ galine sėdyne – nulenkus jos nugarėlę, atsiveria optimali erdvė su lygiomis grindimis. Įdėti bet kokius krovinius itin paprasta dėl žemo bagažinės slenksčio.

SKAITMENINIS PEUGEOT i-COCKPIT®

TIKRO VAIRAVIMO PATIRTIS*

* Pasinerkite į kompaktiško universalo PEUGEOT 308 SW vairavimo pasaulį su skaitmeniniu „i-Cockpit®“.
Automobilis su kompaktišku vairu yra manevringesnis, projekcinis ekranas pagerina svarbiausios informacijos matomumą, o lietimui jautriame ekrane bet kokią funkciją surasti galima greitai ir intuityviai.

VARIKLIAI

TYRAS EFEKTYVUMAS

Aukščiausią našumą ir vairavimo malonumą PEUGEOT 308 SW kompaktiškame universale užtikrina naujaisi „PureTech“ benzininiai bei „BlueHDi“ dyzeliniai varikliai. Priklausomai nuo variklio, prie jo gali būti montuojama BVM6 6 laipsnių mechaninė arba EAT8i automatinė pavarų dėžė, užtikrinanti sklandų ir greitą pavarų perjungimą.

PEUGEOT 308 SW įdiegti kokybiški vairavimo asistentaii, kaip adaptyvi kruizo kontrolė („Adaptive Cruise Control“), autonominio avarinio stabdymo („Active Safety Brake“)i, įspėjimo apie nesaugų atstumą („Distance Alert“) ar aktyvi nematomos zonos stebėjimo („Active Blind Spot Monitoring“) sistemos.
Ilgose kelionėse naudingos yra ir kitos puikios sistemosi: vairuotojo nuovargio stebėjimo, greičio apribojimų atpažinimo ir rekomendacijos, automatinės artimųjų / tolimųjų šviesų perjungimo, įspėjimo apie išvažiavimą iš eismo juostos ir kitos sistemos.
Tiksliai ir saugiai pastatyti automobilį į vietą padės „Visiopark 1“i bei „Park Assist“i sistemos.

NAUJASIS 308 SW GT – DAR RYŠKESNĖ TAPATYBĖ

ĮMANTRIAI SPORTIŠKAS DIZAINAS

Kiekviena GT modelio detalė įkūnija energiją ir galią. Atraskite naujus, glotnius bruožus ir žemą sėdėjimo padėtį, sustiprinančius tiek stilių, tiek automobilio pajėgumą. Išskirtinius vairavimo potyrius suteikia standartinėje įrangoje siūloma „Driver Sport Pack“ įranga.

GENUOSE UŽKODUOTA GALIA

Pabrėžiant sportiškąsias savybes, naujasis PEUGEOT 308 SW GT siūlomas su specialiai jam skirtais varikliais, įskaitant „THP 205hp S&S“ BVM6* arba „BlueHDi 180hp S&S EAT8“**.

Naujoji automatinė transmisija** jums suteikia neprilygstamas veikimo charakteristikas ir galią, suderintą su optimalia ekonomija.

*Pagal ES nustatytus standartus

  • Degalų sąnaudos mieste (l/100 km) 7,6 – CO2 tarša (g/km): 176
  • Degalų sąnaudos užmiestyje (l/100 km) 4,8 – CO2 tarša (g/km): 110
  • Vidutinės degalų sąnaudos (l/100 km) 5,8 – vidutinė CO2 tarša (g/km): 134

**EAT8 (8 laipsnių efektyvi automatinė transmisija): Visiškai nauja, aštuonių laipsnių automatinė pavarų dėžė.

NUOTRAUKOS