Naujasis PEUGEOT 5008

Naujasis PEUGEOT 5008 SUV automobilis: išrastas naujas matmuo.

UŽSAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄGAUTI PASIŪLYMĄ508 GAMINIŲ KATALOGAS

NAUJAS SUV MATMUO

NAUJO MATMENS IŠRADIMAS

Galingas ir glotnus naujojo „Peugeot 5008“ SUV tipo automobilio dizainas palieka įspūdį iš pirmojo žvilgsnio. Jo stilingas siluetas, juodos „Black Diamond“ spalvos stogas (pastaba: Siūloma papildomai arba negalima, priklausomai nuo modelio) ir radiatoriaus grotelės su chromo dekoracijomis sukuria elegantišką dizainą, suderintą su erdve ir dideliais matmenimis.

IŠ NAUJO ATRASTA LAISVĖ

Nesvarbu, ar jūs vienas, ar su keleiviais, jūsų vairavimo potyriai, važiuojant šiuo septynių vietų „Peugeot 5008“ SUV tipo automobiliu (pastaba: Standartinė arba papildoma įranga, priklausomai nuo šalies) perkelti į visiškai naują lygį. Mėgaukitės nuostabia, natūralia šviesa, sklindančia per panoraminį stoglangį (pastaba: Papildoma įranga arba nesiūloma, priklausomai nuo modelio) ir užliejančia prabangią aplinką. Ir atraskite neprilygstamą valdymo, akustinio komforto ir dinamikos derinį.

SUSTIPRINTAS VAIRAVIMO POJŪTIS

SUSTIPRINTAS VAIRAVIMO POJŪTIS

Pažadinkite savo pojūčius naujajame „Peugeot i-Cockpit®“ vairuotojo poste ir jo aukštųjų technologijų aplinkoje. 100 proc. skaitmeninis ir suderinamas, akių lygyje esantis ekranas, 8″ jutiklinis ekranas (pastaba: Pradedant nuo „Active“ įrangos lygio), naujas, nedidelis vairo ratas su integruotais valdymo įrenginiais ir elektroninė automatinės transmisijos valdymo sistema (pastaba: Priklausomai nuo modelio) – visa tai suteikia unikalius vairavimo potyrius.

KITA ERDVĖS IR PRABANGOS IDĖJA

Trys antrojoje sėdynių eilėje įrengtos atskiros sėdynės ir iš dviejų sėdynių sudaryta trečioji eilė gali būti sulankstytos arba išimtos (pastaba: Standartinė arba papildoma įranga, priklausomai nuo šalies), suteikiant galimybė jūsų naująjį 5008 SUV modelį konfigūruoti taip, kaip jums patogiau, jūsų keleiviams užtikrinant komfortabilią kelionę. Norėdami pačių geriausių potyrių, suderinkite savo interjero aplinką „Peugeot i-Cockpit® Amplify“ pagalba ir mėgaukitės aukštos klasės „Focal®“ „Hi-Fi“ garso sistema (pastaba: Siūloma papildomai).

PRAPLĖSKITE SAVO HORIZONTUS

Suderinkite savo modulinį SUV tipo automobilį taip, kaip jūs norite ir naudokitės erdvia bagažine. Papildomus kelis kilometrus nuvažiuokite su unikaliu „e-Bike“ (pastaba: Siūlomas kaip aksesuaras : „Peugeot“ sukurtas sudedamas dviratis su elektros pavara) ir „e-Kick“ (pastaba: Siūlomas kaip aksesuaras: sudedamas paspirtukas su elektros pavara, sukurtas „Peugeot“ bendradarbiaujant su „Micro“) transporto priemonėmis, naudojančiomis išmanią įkrovimo stotelę „DockStation“ (pastaba: Siūlomas kaip aksesuaras: „DockStation“ važiavimo metu kaupia, saugo ir įkrauna „e-Bike“ arba „e-Kick“ akumuliatorius).

ATSAKINGAS MALONUMAS

Važiuoklė, kėbulas ir įranga buvo sukurti, siekiant jums suteikti naują mobilumo formą. Suderintas su didelio pajėgumo „PureTech“ ir „BlueHDi“ varikliais (pastaba: Sąnaudos mieste: 4,5 – 7,8 l/100 km

  • CO2 tarša: 116 – 177 g/km ; Sąnaudos užmiestyje: 3,8 – 5,3 l/100 km
  • CO2 tarša: 99 – 121 g/km ; Vidutinės sąnaudos: 4,0 – 6,1 l/100 km
  • CO2 tarša: 105 – 140 g/km) ir naująja automatine transmisija EAT6,

„Peugeot“ praneša apie naujos eros pradžią didelio pajėgumo SUV tipo automobilių rinkoje.

GALERIJA