PEUGEOT 508 SW

Susipažinkite su naujuoju PEUGEOT 508 SW – bekompromisio dizaino „premium“ klasės universalu, kuris kelioninio automobilio komfortą suderina su SW universalo erdvumu, kupė sportiškumu, visą tai pabrėžiant meistriškumu ir naujausiomis technologijomis.

UŽSAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ    GAUTI PASIŪLYMĄ    508 SW GAMINIŲ KATALOGAS

DIZAINAS

RADIKALUS UNIVERSALAS

Aštrus ir griežtas naujojo PEUGEOT 508 SW stilius, glotnios linijos, išraiškinga priekinė dalis suteikia modernios elegancijos, kuri dera su erdve ir atletiškumu. Galinėje dalyje sportišką stilių pabrėžia dvigubi, chromu dekoruoti išmetimo vamzdžiaii ir blizgančios juodos spalvos skydas su naujais, iš tolo atpažįstamais, 100 proc. LED tipoi galiniais žibintais su unikaliu 3D efektu.

VAIRUOTOJO SĖDYNĖ

ĮSPŪDINGASIS „PEUGEOT i-COCKPIT®“

Mėgaukitės vairavimo potyriais.
„PEUGEOT i-COCKPIT“® su nedideliu vairo ratu, individualiai pritaikomu, akių lygyje esančiu skaitmeniniu prietaisų skydeliu ir į pirštų prisilietimą reaguojančiu 10 colių įstrižainės, HD raiškos jutikliniu ekranui naujajam, „premium“ klasės PEUGEOT 508 SW universalui suteikia ergonomišką kontrolę ir nepamirštamus vairavimo pojūčius.
Sėskite prie vairo ir mėgaukitės AGRi sėdynėmis su daugiataškio masažo funkcija ir natūralaus skambesio, aukštos klasės FOCAL garso aparatūra.

VARIKLIAI

INTENSYVUS VAIRAVIMO POJŪTIS

Naujasis aukštos klasės PEUGEOT 508 SW universalas pažada skirtingiems poreikiams tinkantį važiavimą ir pavyzdinį sukibimą su keliu, kurį užtikrina elektronikos kontroliuojama pakabai Efektyvūs „PureTech“ bei „BlueHDi“ „Euro 6“ standartus atitinkantys varikliai ir automatinė EAT8 pavarų dėžė suteiks intensyvesnį vairavimo pojūtį, o jūsų pasitenkinimą pakels į naują lygį.

TECHNOLOGIJOS

SAUGUMAS IR PAGALBINĖS VAIRAVIMO SISTEMOS

Naujasis PEUGEOT 508 SW siūlomas su plačia technologinės įrangos gamai, taip pat su naujausios kartos pagalbinėmis vairavimo sistemomisi, kurios padidina saugumą ir palengvina manevravimą bei leidžia geriau įvertinti kelio sąlygas ir aplinką .

NUOTRAUKOS