PEUGEOT Boxer / Boxer Team

„Peugeot Boxer“ nėra tiesiog transporto priemonė. Tai automobilis, sukurtas atsižvelgiant į Jūsų veiklos sritį. Naujieji „Boxer“ – nesudėtingai valdomi ir aprūpinti efektyvia įranga.

UŽSAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄGAUTI PASIŪLYMĄBOXER GAMINIŲ KATALOGAS

KOKYBĖ

Siekiant užtikrinti nepriekaištingą automobilio veikimą bet kurioje situacijoje, naujasis „Peugeot Boxer“ buvo patikrintas atliekant įvairius bandymus ir jiems taikant griežčiausius reikalavimus:

  • 4 000 000 km rida važiuojant keliais su įvairia danga, įskaitant blogos kokybės dangą: taip buvo įsitikinta, jog automobilis ir jo variklis bus ypač patikimi naudojant.
  • 500 000 kartų atidarant ir uždarant duris.
  • 1500 valandų išbandant klimato kameroje.
  • 1000 kartų važiuojant per vandenį.
  • išbandant atsparumą korozijai sūriame vandenyje.

PATOGUMAS IR PATVARUMAS

Naujasis „Peugeot Boxer“ garantuoja vairuotojo ir keleivių saugumą įvairiomis aplinkybėmis dėl šių privalumų:

  • Naujoviškos koncepcijos amortizatoriai, užtikrinantys automobilio stabilumą netgi esant didelei apkrovai.
  • Dar efektyvesnė ir saugesnė stabdžių sistema nei anksčiau.
  • Dar patvaresnė kėbulo konstrukcija ir suprogramuotų priekinės dalies deformacijų funkcija. Tai leidžia išsklaidyti smūgio energiją atsitikus susidūrimui. Patobulintas kėbulas taip pat užtikrina dar geresnę garso izoliaciją.

PREKIŲ ĮKROVIMAS IR IŠKROVIMAS

Naujasis „Peugeot Boxer“ palengvina prekių įkrovimą ir iškrovimą dėl šių savybių:

  • Plotis tarp ratų gaubtų: 1,87 m – 1,42 m.

Vienas žemiausių slenksčių rinkoje nuo 493 iki 602 mm. Naudojant versiją su pneumatine pakaba, slenksčio aukštį galima reguliuoti 7 cm į viršų ar į apačią. Galinės durys atsidaro 96° – 180° kampu. Kaip papildoma įranga siūlome duris, atsidarančias 270° kampu.

NESUDĖTINGAS „BOXER“ VALDYMAS

Naujasis „Peugeot Boxer“ aprūpintas labai įvairia technologine įranga, kuri gerokai supaprastina valdymą.

JUNGTIS
Daugybė įrangos padėjo paversti naujojo „Peugeot Boxer“ kabiną antruoju biuru. Papildomai siūlomi dviejų tipų radijo imtuvai. Abiejų tipų radijo imtuvai turi „Bluetooth®“ ir USB lizdą, o su antruoju tipu galima įsigyti ir šiame segmente išskirtinį 5 colių jutiklinį ekraną. Iš jutiklinio ekrano galima valdyti papildomai įrangai priskiriamą navigacijos įrenginį, matyti atbulinio vaizdo kameros perduodamą vaizdą.

GALERIJA