EXPERT COMBI

Naujasis „PEUGEOT Expert Combi“ turi viską, ko reikia saugioms ir komfortabilioms jūsų ir jūsų keleivių kelionėms. Jo modernūs varikliai leidžia kasdieniame gyvenime suderinti vairavimo malonumą ir galią.

UŽSAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄGAUTI PASIŪLYMĄEXPERT GAMINIŲ KATALOGAS

UNIVERSALUS AUTOMOBILIS VISIEMS GYVENIMO ATVEJAMS

Tvirtas ir funkcionalus, naujasis „PEUGEOT Expert Combi“ siūlomas trijų ilgių versijose: Standartinio ilgio (4,95 m), padidinto ilgio (5,30 m) ir visiškai nauja, vos 4,60 m ilgio versija „Compact“.

Kruopščiai suprojektuotas „PEUGEOT Expert Combi“ siūlo daugybę sėdynių išdėstymo konfigūracijų, visiems keleiviams suteikdamas optimalų komfortą. Segmente unikali versija „Compact“ optimizuoja 9 žmonėms skirtą erdvę.

Mėgaukitės lengvomis kelionėmis mieste ir galimybe įvažiuoti į automobilių garažus, kuriuose maksimalus aukštis ribojamas iki 1,90 m.

„PEUGEOT Expert Combi“ taip pat gali būti įrengtas su įstiklintomis, 50/50 proporcijų, dvivėrėmis durelėmis su šildomais stiklais ir valytuvais. Dar niekada nebuvo taip paprasta pakrauti bagažinės!

DAUGIAU UNIVERSALUMO – VARDAN DIDESNIO PRAKTIŠKUMO

Naujasis „PEUGEOT Expert Combi“ išsiskiria patekimo į trečiąją sėdynių eilę lengvumu. Paspaudus vieną rankenėlę, nulenkiamas sėdynės atlošas ir sudaromas patogus priėjimas prie galinės sėdynių eilės.

„Peugeot Expert Combi“ su visiškai išimamomis sėdynėmis siūlomas daugybėje versijų, įskaitant:

  • Dvigubą keleivių suolą
  • Atskiras sėdynes priekinėje eilėje ir padalintą suolą antrojoje eilėje
  • Padalintą suolą antrojoje eilėje ir vientisą trečiosios eilės suolą
  • TEP medžiaga (plastiku dengtu audeklu) aptrauktas sėdynes – patogumui ir lengvai priežiūrai

NAUJOS KARTOS PLATFORMA – VARDAN DIDESNIO EFEKTYVUMO

„PEUGEOT Expert Combi“ sukurtas naujoje platformoje, pritaikytoje prie modulinės EMP2 platformos i. Suderindama aukštą važiavimo komforto, kokybės ir efektyvumo lygį, ji visiems keleiviams suteikia optimalų komfortą.

Važiuodami „PEUGEOT Expert Combi“, pajauskite nuo 95 iki 180 AG ir iki 400 Nm pajėgumo BlueHDi variklių potencialą, suderintą su naująja EAT6i automatine transmisija.

Pagaliau, įvertinkite mažiausių degalų sąnaudų ir taršos segmente teikiamus privalumus, o taip pat – ir ekonomišką priežiūrą bei 40 000 km / arba 2 metų priežiūros intervalus.

„BlueHDi“ VARIKLIAI

Naujieji „BlueHDi“ padidina vairavimo komfortą, kartu optimizuodami degalų sąnaudas ir CO2 emisiją. „BlueHDi 180 AG EAT6“ yra ypač galingas agregatas, derinamas su „Quickshift“ technologiją naudojančia automatine transmisija. Naujieji „BlueHDi“ varikliai turi viską, ko reikia greitesniam pavarų perjungimui, tobulai tolygiam veikimui, fantastiškam valdomumui ir sumažintai CO₂ taršai!