PEUGEOT Expert

Susipažinkite su naujuoju „Peugeot Expert“ – komerciniu furgonu, suprojektuotu taip, kad būtų palengvintas jūsų darbas.

UŽSAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄGAUTI PASIŪLYMĄEXPERT GAMINIŲ KATALOGAS

ORO PAGALVĖS

Komerciniame furgone „PEUGEOT Expert“ montuojamos 4 apsauginės oro pagalvės:
– 2 priekinės oro pagalvės, skirtos apsaugoti vairuotojo ir keleivio galvos ir krūtinės sritis priekinio susidūrimo atveju
– 2 šoninės oro pagalvės (1), skirtos apsaugoti vairuotoją ir priekyje sėdintį keleivį šoninio smūgio atveju

(1) Papildoma įranga, atsižvelgiant į modelį

KOMFORTIŠKAS INTERJERAS

Komercinio furgono „Peugeot Expert“ viduje dėmesys sutektas į komforto vairuotojui užtikrinimą. Pakopa leidžia lengviau įlipti ir atsisėsti ant pakeltos sėdynės, nuo kurios gerai matomas kelias, o funkcionalioje ir ergonomiškoje kabinoje užtikrinama sedano tipo automobiliui būdinga vairavimo padėtis.
Imkite vairą į rankas ir mėgaukitės nauju vairavimo pojūčiu, kurį suteikia ant priekinio stiklo sumontuotas ekranas (1) ir daug įdiegtų pagalbinių vairavimo priemonių (1).
„Peugeot Expert“ viduje įrengta pasukama „Moduwork“ lentyna (1) atidengiama per centrinį porankį ir padeda paversti kabiną į tikrą mobilų biurą, ergonomišką ir praktišką tuo pat metu.

(1) Pasirenkama įranga

VAŽIAVIMAS MIESTE BE SUVARŽYMŲ

Galite pasikliauti ir jo tvirtumu – „Peugeot Expert“ naudingoji apkrova siekia iki 1292 kg,
naudingasis tūris – iki 5,1 m³(1), o naudingasis ilgis – iki 3,32 m(1).
Be to, „Peugeot Expert“ gali būti statomas riboto dydžio vietose: dėl nedidelio 1,90 m visų modelių aukščio jis galės tilpti net ir žemose automobilių stovėjimo aikštelėse

(1) su pasirenkama sėdyne „Moduwork“

ERDVĖ

Naujasis komercinis furgonas „PEUGEOT Expert“ – tai kompaktiškų išorinių matmenų ir didžiausio krovumo, kuris yra ypač svarbi savybė šiame segmente, derinys.
Furgonuose ir autobusiukuose su dviguba kabina yra įrengtos dvivėrės galinės atveriamos durys, kuriose gali būti sumontuotas šildomas galinis langas ir langų valytuvai. Taip pat galima pasirinkti vienvėres bagažo skyriaus duris. Atveriamos durys gali atsidaryti 250° kampu, o tai reiškia, kad jums neteks užimti kelio erdvės pakrovimo ir iškrovimo metu. Ši ypatybė prieinama „Long“ (1) modelyje, kuriame ji netrukdys atidaryti stumdomas šonines duris.

(1) Pasirenkama įranga

GALERIJA