Naujasis Peugeot 2008

Atraskite naująjį PEUGEOT 2008, universalų ir stilingą SUV su PEUGEOT „i-Cockpit® 3D“, naujausiomis technologijomis, galingų bei efektyvių vidaus degimo ir elektrinių variklių pasirinkimu.

DIZAINAS 

LIAUPSINAMAS SUV

Naujasis PEUGEOT 2008 su didesne prošvaisa, veržliaus silueto, išsiskiriantis didele salono erdve ir pavergiančia galia.

Sportišką ir efektyvią SUV išvaizdą pabrėžia ekspresyvi priekinė dalis su išskirtiniais žibintais, 18 colių ratlankiai su aerodinaminėmis detalėmisi, horizontalus variklio gaubtas, „Black Diamond“ stogasi.

ĮSPŪDINGAS IŠVAIZDA

Įspūdingą ir išskirtinę priekinę naujojo PEUGEOT 2008 SUV dalį pabrėžia kiek įgilintas priekinis stiklas, derantis su atletiška automobilio išvaizda. Po horizontaliu variklio gaubtu – chromu padengtos radiatoriaus grotelės, o jų šonuose – modernią aurą suteikiantys „Full LED“ i trijų nagų žibintai.

PLATUS APŽVALGOS KAMPAS

Plataus apžvalgos kampo stoglangisi naujajame PEUGEOT 2008 SUV užtikrina saulės šviesos patekimą į visą automobilio saloną. Net ir gale sėdintys keleiviai gali mėgautis natūraliu apšvietimu.

DIDŽIULĖ ERDVĖ

Interjero erdvė buvo padidinta visiems keleiviams, taip pat nepamirštos įvairiose strategiškai patogiose vietose įmontuotos daiktadėžės.

Įvertinkite garso izoliacijos kokybę – ji tarsi aukštesnės klasės automobilyje.

ERDVI IR PATOGI BAGAŽINĖ

Bagažo skyrius gali būti pritaikomas jūsų poreikiams: žemas pakrovimo slenkstis, plati pakrovimo anga ir dalimis nulenkiamos galinės sėdynės nugarėlės užtikrina daugiau erdvėsi jūsų kroviniams bei leidžia greitai ir patogiai įdėti ar iškrauti bet kokius daiktus. Bagažinės talpa gali būti padidinta naudojant dvigubą dugną.

KOMFORTAS IR INTERJERO ERDVĖ

Įsitaisykite apgaubiančiose dinamiškos formos sėdynėsei naujajame PEUGEOT 2008 SUV. Priekinės sėdynės gali būti šildomosi, su masažo funkcijai ir valdomos elektrai.

BŪTI PASTEBĖTAM

Galinėje PEUGEOT 2008 SUV dalyje matomos blizgios juodos linijos, subtilus oro aptakas ir chromu padengtas dvigubas išmetimo vamzdisi. Galiniai trijų nagų LED žibintai yra įjungi dieną ir naktį, taip automobilis daug geriau matomas.

VAIRUOTOJO VIETA

GERESNĖ PATIRTIS

Praturtinkite savo vairavimo patirtį su naujuoju PEUGEOT „i-Cockpit® 3D“i. Tai intuityvi ir ergonomiška vairavimo pozicija su kompaktišku vairu, 10 colių HD lietimui jautriu ekranu(1) ir konfigūruojamu 3D skaitmeniniu prietaisų skydeliui

Jame taip pat yra beraktė variklio užkūrimo bei automobilio atrakinimo / užrakinimo sistemos. Pastaroji veikia turint raktą kišenėjei ir artėjant arba nueinant nuo automobilio tolyn – tuomet jis atsirakina ar užsirakina automatiškai.

Keliones galima individualizuoti pasirenkant vairavimo režimąi.

Įsitaisykite naujojo PEUGEOT e-2008 vairuotojo vietoje ir išbandykite naująjį PEUGEOT „i-Cockpit® 3D“. Šis automobilis skirtas suteikti maksimalią elektrinio vairavimo patirtį ir mėgautis didesne judėjimo laisve su regeneracinio stabdymo funkcijai ir pavaros veikimo principo atvaizdavimu realiu laiku.

GREITESNIS REAGAVIMAS

Vairuotojo matymo lauke įrengtame skaitmeniniame 3D prietaisų skydelyjei atvaizduojama visa pagrindinė vairavimo informacija, kaip navigacijos nurodymai, vairavimo asistentai. Pati svarbiausia informacija, kaip greitis ir saugumo įspėjimai, projektuojami holograma. Taip vairuotojo dėmesys atkreipiamas greičiau.

ITIN IŠMANUS SUV.

„TomTom® Traffic 3D“i navigacinė įranga leidžia sužinoti eismo naujienas, kelionės laiką ir pavojingas zonas realiu laiku.

Naudodami „Mirror Screen“i, galite matyti išmaniojo telefono programėles automobilio ekrane.

Jūsų išmanusis telefonas įkraunamas indukciniu būdu specialioje tam skirtoje vietojei prie centrinės konsolės. USB jungtysi yra kiekvienam priekyje ir gale sėdinčiam keleiviui.

FOCAL® SISTEMOS TYRUMAS

Leiskite jūsų mėgstamai muzikai užpildyti naujojo PEUGEOT 2008 SUV interjero erdvę. 10 garsiakalbių „HiFi Focal®“igarso sistema išsiskiria savo kokybe, o ją sudaro centrinė kolonėlė, 4 aukštų dažnių, 4 vidutinių ir 1 žemų dažnių kolonėlė.

VARIKLIAI

JAUDINANTIS PASIRINKIMAS

TECHNOLOGIJA

ATEITIES SUV

Naujass PEUGEOT 2008 SUV turi naujausias gamintojo technologijas – Peugeot „Drive Assist Plus“ sistemą, kuri užtikrina dalinio autonominio vairavimo galimybę. Naudodama eismo juostos pozicionavimo sistemą ir adaptyvią kruizo kontrolę su „Stop & Go“ funkcija ji automatiškai adaptuoja jūsų vairuojamo automboilio greitį pagal priekyje važiuojančio automobilio ir išlaiko saugų atstumą iki jo. 

„Advanced Grip Control“ technologija padidina Peugeot 2008 SUV pravažumą – pasirinkdami vieną iš trijų važiavimo režimų (smėlio, purvo ar sniego), galite pritaikyti automobilio sistemų veikimą prie oro ir kelio sąlygų. „Hill Assist Descent Control“ leidžia kontroliuoti greitį stačiose nuokalnėse.

Didelė technologijų gama užtikrina maksimalų jūsų saugumą prie vairo:

  • Aktyvi nematomos zonos stebėjimo sistema
  • „Active Safety Brake“i
  • „Distance Alert“i
  • Aktyvi įspėjimo apie kelio ženklus ir buvimo eismo juostoje sistema
  • Automatinės tolimosios/artimosios šviesos
  • Greičio ribojimo ženklų atpažinimas
  • ir dar daugiau…

Įvažiavimas ir išvažiavimas iš stovėjimo vietų gali būti itin paprastas aktyvavus „Full Park Assist“ technologiją. 

Vairuotojui nereikia naudoti vairo ar pedalų: sistema pati suranda pakankamo dydžio vietą bei kontroliuoja greitėjimą ir stabdymą statant autombilį lygiagrečiai ar stačiu kampu.