Naujasis Peugeot 2008

Atraskite naująjį PEUGEOT 2008 – universalų SUV su PEUGEOT i-Cockpit® 3D, aukštos klasės technologijomis ir dideliu galingų bei efektyvių vidaus degimo ir elektrinių variklių pasirinkimu.

UŽSAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄGAUTI PASIŪLYMĄ

DIZAINAS

LIAUPSINAMAS SUV

 

KIEKVIENA DETALĖ IDEALI

Kiekviena automobilio detalė buvo pagaminta nedarant jokių kompromisų su kokybe. Full LED priekiniai žibintai su trijų nagų stiliaus dienos šviesomis ir firminiai gamintojo galiniai LED žibintai – modernūs ir technologiškai pažangūs.

DAUGIAU YRA ĮMANOMA

Erdvi, modulinė bagažinė su atlenkiama galine sėdyne užtikrina PEUGEOT 2008 SUV universalumą ir didelį bagažo skyrių. Bagažo skyriaus talpa – tokia pati kaip ir elektrinėje versijoje.

 

VAIRUOTOJO VIETA

GERESNĖ PATIRTIS

Praturtinkite savo patirtį prie vairo su naująja PEUGEOT i-Cockpit® 3D vairavimo pozicija, kompaktišku vairu, 10 colių HD lietimui jautriu ekranu bei konfigūruojamu 3D skaitmeniniu skydeliu. Automobilyje yra išmanios TomTom® Traffic, Mirror Screen bei bevielio įkrovimo technologijos, taip pat bekontakčio atrakinimo, užrakinimo bei variklio įjungimo funkcijos, tad raktai visada gali likti jūsų kišenėje.

PRABANGUS KOMFORTAS

  • Sėdynės gali būti aptrauktos kokybiška Alcantara® medžiaga ar oda
  • Priekinės sėdynės gali būti šildomos. Vairuotojo sėdynė gali būti valdoma elektra ir turėti masažo funkciją.

STOGLANGIS IR HI-FI FOCAL® GARSO SISTEMA

  • Ant galinės sėdynės esantys keleiviai gali mėgautis aukšto lygio komfortu bei erdve, o taip pat panoraminiu stoglangiu bei aukštos kokybės Hi-Fi Focal® garso sistema.

 

VARIKLIAI

JAUDINANTIS PASIRINKIMAS

Suteikite sau pasirinkimo laisvę:

  • Su elektrine versija važiuokite kur norite, net ir į riboto eismo zonas. PEUGEOT e-2008 SUV su 100 kW (136 AG) varikliu – universalus, manevringas ir kompaktiškas mieste, tvirtas ir saugus užmiestyje.
  • Pasirinkimo gamoje yra daug galingų bei efektyvių variklių su Start & Stop technologija. BlueHDi dyzeliniai ir PureTech benzininiai pasiekia iki 155 AG.
  • Papildomai užsakoma EAT8 automatinė pavarų dėžė su Quickshift technologija užtikrins dar didesnį vairavimo malonumą.

 

TECHNOLOGIJA

ATEITIES SUV

 

IŠPLĖSKITE SAVO RIBAS.

  • Ignoruokite kelius ir išdryskite sukurti savo maršrutą.
  • Su Advanced Grip Control technologija, pasirinkdami vieną iš trijų važiavimo režimų (smėlio, purvo ir sniego), galite valdyti savo PEUGEOT 2008 SUV pravažumą.
  • Taip pat galite kontroliuoti greitį stačiose nuokalnėse su Hill Assist Descent Control

MĖGAUKITĖS DALINE AUTONOMINE PATIRTIMI 

  • Naujasis PEUGEOT 2008 kompaktinis SUV turi naujausių gamintojo technologijų, kaip PEUGEOT Drive Assist Plus, rinkinį. Naudodama padėties eismo juostoje išlaikymo sistemą ir adaptyvią greičio reguliavimo sistemą su Stop & Go funkcija, ji pritaiko jūsų greitį prie priekyje važiuojančio automobilio ir išlaiko saugų atstumą iki jo.