NAUJASIS PEUGEOT 508

Pažinkite naująjį PEUGEOT 508, išskirtinės išvaizdos „premium“ segmento sedaną su kompromisų nepripažįstančiu dizainu ir vairavimo intensyvumą sustiprinančiomis pažangiausiomis technologijomis.

UŽSAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄGAUTI PASIŪLYMĄ   508 GAMINIŲ KATALOGAS

RADIKALUSIS KUPĖ-SEDANAS

Žemas, dinamiškas siluetas, agresyvios išvaizdos priekinė dalis ir atletiškų formų naujojo PEUGEOT 508 sedano stilius praneša apie naują sportiškumo ir elegancijos erą. Veržlų, išdidų ir pažangų charakterį pabrėžia plastiškos linijos, smulkiai detalizuotos radiatoriaus grotelės ir naujas žibintų šviesų simbolis.

 

NEPRIIMKITE TO, KAS NETOBULA


Patenkinkite savo poreikį tobulybei.
Ekspertų sukurtas dizainas nereikalauja kompromisų tarp estetikos ir kokybės: subalansuotos proporcijos, durys be langų rėmų, apdaila bei lengvai naudojama įranga buvo preciziškai sukurta, kiekvienai detalei suteikiant elegancijos ir tobulybės pojūtį.

 

ATSISĖSKITE Į NEPRILYGSTAMĄJĮ „PEUGEOT i-COCKPIT®“

Valdykite „PEUGEOT i-Cockpit®“ įrenginius.
Pajuskite neįtikėtinai patogią vairuotojo vietą su mažu vairo ratu, konfigūruojamu, akių lygyje įrengtu skaitmeniniu prietaisų skydeliu ir 10” HDi raiškos jutikliniu ekranu. Neprilygstamus vairavimo potyrius sustiprina komfortabilios sėdynės, daugiataškė masažo funkcijai ir saloną krištoliniu skambesiu užpildanti FOCAL®i Hi-Fi garso aparatūra.

 

REIKALAUKITE EFEKTYVUMO

Atsisakykite kompromisų.
„Euro 6.2“ standartą atitinkantys „PureTech“ arba „BlueHDi“ varikliai ir 8 laipsnių EAT8i automatinė transmisija leidžia PEUGEOT 508 galią suderinti su kontroliuojama CO2 tarša.

 

PASTEBĖKITE NEPASTEBIMĄ.

Pažinkite praplėstą realybę.
Automobilio priekyje įrengta infraraudonųjų spindulių kamerai leidžia naudotis naktinio matymo technologijai ir lengviau pastebėti naktį kelyje esančius pėsčiuosius arba gyvūnus. Naujasis PEUGEOT 508 sedanas su naujausia saugumo įranga ir pagalbinėmis vairavimo sistemomisi leidžia patirti aukštųjų technologijų pranašumą.

 

PLANUOKITE SAVO KELIĄ SU AISTRA

Pajuskite įkvėpimą.
Preciziškas naujojo „premium“ segmento sedano PEUGEOT 508  valdymas, stimuliuojantis vairavimas ir pavyzdinis sukibimas su keliu padidina jūsų vairavimo malonumą bei judėjimo laisvęi.

 

NUOTRAUKOS