Naujasis Peugeot RIFTER

Tvirtas ir išskirtinis naujojo „PEUGEOT Rifter“ stilius. Išskirtiniu komforto ir universalumo lygiu pasižymintis modernus, aukštųjų technologijų salonas kviečia mėgautis naujais potyriais.

UŽSAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄGAUTI PASIŪLYMĄ GAMINIŲ KATALOGAS  KAINOS IR VERSIJOS

STILINGAS, VISIŠKAI NAUJAS SILUETAS

MIESTUI IR GAMTOS PLATYBĖMS TINKAMAS STILIUS

Dizainas be kompromisų. Elegantiškas, tvirtas, veržlus ir galingas naujasis „PEUGEOT Rifter“ vienatūris yra universalumo sinonimas. Jo trumpas, aukštas kapotas ir padidinta prošvaisa išdidžiai perteikia visiems keliamsi pritaikytų automobilių stilių. Subalansuotą, nedidelį ir veržlų siluetą pabrėžia žibintai su integruotomis dienos šviesomis bei vertikalios radiatoriaus  grotelės.

CHARAKTERINGAS PEUGEOT STILIUS

Puikus palikimas yra išdidžiai demonstruojamas. Su priekine paskutiniųjų PEUGEOT modelių stiliaus dalimi ir savo solidžiais galiniais žibintais naujasis PEUGEOT Rifter tampa visiškai nauju prekės ženklo simboliu. Netgi dar modernesnis šis MPV (vienatūris) yra stebinančios „GT Line” versijos, kurioje dera stilius ir elegancija.

PASIRUOŠĘS VEIKSMUI

„PEUGEOT i-COCKPIT®“ – VILIONĖ VAIRUOTI

Pažinkite gyvybingus ir instinktyvius vairavimo potyrius, kuriuos suteikia „PEUGEOT i-Cockpit®“ su nedideliu vairo ratu, akių lygyje įrengtu ekranu ir dideliu, 8’’ jutikliniu ekranui. Laikykite kontrolę kelyje, išnaudodami aukštos vairuotojo pozicijos privalumą ir „Advanced Grip Control“i sistemos suteikiamą pagerintą sukibimą su keliu.

DAUGIAU LAISVĖS SUTEIKIANTYS VARIKLIAI

Atraskite vieną labiausiai džiuginančių vairavimo potyrių. Pažangūs dyzeliniai bei benzininiai varikliai ir nauja, 8 laipsnių automatinė transmisija naujajam „PEUGEOT Rifter“ vienatūriui suteikia išskirtines dinamines savybes, kurios dera su realiomis vairavimo sąlygomis pasiekiamomis degalų sąnaudomis.

LENGVESNIAM NAUDOJIMUI SKIRTAS IŠMANUMAS

SUMANIAI APGALVOTOS PRITAIKYMO GALIMYBĖS JUMS SUTEIKIA DAUGIAU ERDVĖS IR TALPOS BAGAŽUI

Prie visų jūsų poreikių prisitaikantis vienatūris. Atidaromas galinis langas, 5 arba 7 sėdimos vietos, 3 atskiros sulankstomos galinės sėdynėsi su „Magic Flat“ funkcijai, nuo 775 iki 3500 litrų siekiantis krovinių skyriusi, „Zénith®“ stogas su daugybe dėtuvių – su visomis šiomis savybėmis naujajame „PEUGEOT Rifter“ niekada nepritrūks greitai ir patogiai panaudojamos naudingos erdvės.

LAISVAS IR LENGVAS VAIRAVIMAS

Naujovės – keleivių salono epicentras. Naujasis „PEUGEOT Rifter“ pasižymi padidintomis duomenų panaudojimo galimybėmis, kurias suteikia interneto funkciją turinti 3D navigacijos sistema, „Mirror Screen“i funkcija, „PEUGEOT Connect“ paslaugos ir jūsų išmaniajam telefonui skirta belaidė įkrovimo įranga. Padidinkite vairavimo saugumą, pasinaudodami naujausios kartos vairavimo sistemomis.

NUOTRAUKŲ GALERIJA