PEUGEOT Partner

Įvertinkite tvirtą ir kompaktišką „PEUGEOT Partner“ furgoną su aukščiausiomis technologijomis – jūsų partnerį kiekvienam darbui.

AKIMIRKSNIU JŪSŲ PARTNERIS

UŽSAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄGAUTI PASIŪLYMĄPARTNER GAMINIŲ KATALOGAS

STIPRYBĖ IR „PASIRUOŠĘS BET KAM“


„PEUGEOT Partner“ savo galimybes ir patikimumą keliuose demonstruoja jau per 20 metų. „Partner“ mums žinomas kaip visuomet pasiryžęs veiksmui ir pasitelkęs savo aukštų technologijų ryšių įrangą bei plačią įvairių variklių gamą. Šis darbo automobilis išsiskiria savo ypatingai tvirtu ir šiuolaikišku stiliumi. Vertikalios radiatoriaus grotelės nurodo galingą charakterį.

UNIVERSALUMAS


Išnaudojant „Multi-Flex“ suolą* ir jo puikias modulinio komponavimo galimybes, „PEUGEOT Partner“ gali vežti iki 3 žmonių ir savo krovinių erdvę pritaikyti pagal jūsų poreikius. Siūlomas keturiuose modeliuose (L1: 4,38 m ilgio, L2: 4,63 m ilgio, „crew cab“ modelis arba „floor cab“ modelis), „Partner“ furgonas yra geriausias profesionalų kompanionas ir tobulas įrankis bet kokiems darbams.

NAUDINGOS TECHNOLOGIJOS

Darbo automobilis „PEUGEOT Partner“ aprūpintas naujausiomis technologijomis. Pasinaudodami išmoningomis „MirrorScreen“(1) ir „CarPlay®“ funkcijomis, jūs savo išmaniojo telefono ekraną galite perkelti į 7 colių multimedijos jutiklinį ekraną. „Active City Brake“(2), galinio vaizdo kamera*, priekiniai ir galiniai atstumo jutikliai** ir „Grip Control®“* įranga užtikrina saugų ir rūpesčių nekeliantį vairavimą. Pagaliau, „BlueHDi“ varikliai siūlo padidintas eksploatacijos galimybes, kurias papildo efektyvios degalų sąnaudos ir CO₂ tarša.

(1) Priklausomai nuo jūsų išmaniojo telefono suderinamumo, veiks tiktai „MirrorLink“ arba „AppinCar“ sertifikuotos programos – Priklausomai nuo modelio – standartinė, papildoma arba negalima įranga.

(2) Automatinė avarinio stabdymo sistema ir perspėjimo apie susidūrimą sistema – papildoma įranga *Priklausomai nuo modelio – papildoma arba negalima įranga**Papildoma įranga.

GALERIJA