PEUGEOT TRAVELLER

„PEUGEOT Traveller“ vienatūris leis mėgautis erdve ir patogumais, kuriuos lėmė visiškai naujas požiūris į komfortiškas keliones. 8 sėdimų vietų automobilį nuo šiol galima rinktis su dyzeliniu arba elektriniu varikliu.

UŽSAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄGAUTI PASIŪLYMĄTRAVELLER GAMINIŲ KATALOGAS

KVIETIMAS KELIAUTI

„PEUGEOT Traveller“ vilioja leistis į trumpas pramogines laisvalaikio išvykas arba į ilgas keliones. Modernus ir elegantiškas siluetas traukia akį, o erdviame ir prašmatniame interjere viskas sukurta užtikrinant maksimalų komfortą.

VAIRUOTOJO VIETA

KOMFORTAS IR PATOGUMAS

/image/58/3/vip-s06-grand-interieur-thermique.680583.jpg /image/58/4/vip-s06-grand-interieur-electrique.680584.jpg

Kompaktiškojo „PEUGEOT Traveller“ vienatūrio viduje viskas skirta vairuotojo komfortui. Papildomas laiptelis palengvina patekimą į aukščiau pakeltą sėdynę, kuri užtikrina puikų matomumą kelyje. Kitomis savybėmis tai lyg įprasto sedano vairuotojo vieta. Kabina išsiskiria paprastu ir moderniu dizainu, kuriam panaudotos šiuolaikinės medžiagos ir naujausia įranga.

Ergonomiški prietaisai, tokie kaip svarbiausios informacijos projekcija ant priekinio stikloi ir 7 colių liečiamas ekranasi, visuomet išlieka vairuotojo regėjimo lauke ir yra lengvai pasiekiami. Elektrinės versijos prietaisų skydelis ir liečiamas ekranas yra visa apimančių elektrinių technologijų dalis. Jie leidžia vairuotojui sekti elektros energijos srautus.

/image/57/5/peugeot-travel-2019-008-fr.680575.jpg

Ramios ir užtikrintos kelionės naudojantis mobiliosiomis technologijomis

Kelionėse nesklandumų išvengsite, naudodamiesi balsu valdoma 3D navigacija. Sistema taip pat suteikia visas PEUGEOT jungiamumo paslaugas ir perduoda „TomTom Traffic“i eismo naujienas.
7 colių ekranasi suteikia galimybę naudotis „Mirror Screen“ funkcija, todėl galėsite mėgautis su „Apple CarPlay™“ arba „Android Auto™“i suderinamomis išmaniųjų įrenginių programėlėmis.

/image/57/6/peugeot-traveller-galerie-19-2.45795.19.680576.jpg

Projekcinis ekranasi

Vairavimą palengvinanti svarbiausia informacija – greitis, jo automatinio palaikymo arba ribojimo sistemos veikimas, nustatytas atstumas tarp automobilių ir kt., spalvotai projektuojama ant regėjimo lauke esančio ištraukiamo ekrano.

/image/57/7/peugeot-travel-2016-023-fr.680577.jpg

Dar didesnės pritaikymo galimybės

„PEUGEOT Traveller“ siūlomas su 3 skirtingų ilgių kėbulais, kuriuose gali būti įrengiamos 5,7 arba 8 sėdimos vietos. Vienatūris suprojektuotas taip, kad atitiktų pačius įvairiausius poreikius.
Antroji ir trečioji sėdynių eilės dalinamos santykiu 2/3–1/3, taip pat abi padalintos dalys nepriklausomai viena nuo kitos bėgiais gali slankioti pirmyn ir atgal.
Tai reiškia, kad erdvės išnaudojimas gale yra itin lankstus, o tai suteikia daugiau praktiškumo. Galimybė esant poreikiui išimti sėdynes užtikrina papildomą universalumą.

VARIKLIAI

DINAMIŠKUMAS BE KOMPROMISŲ

„PEUGEOT Traveller“ gaminamas ant universalios EMP2i platformos, kuri suteikia galimybę rinktis įprastą dyzelinį arba elektros variklį.

Naujasis „PEUGEOT e-Traveller“ taip pat iki galo išnaudoja EMP2 platformos technologinę pažangą. Optimizuota struktūra leido išgauti tokią pat krovinių skyriaus erdvę,  kokią turi automobilis su vidaus degimo varikliu. Taip pat nepasikeitė ir vairuotojo vieta.

„BlueHDi“ dyzeliniai varikliai

„BlueHDi“ varikliai vos sėdus į „PEUGEOT Traveller“ leidžia atrasti nepaprastą vairavimo malonumą. Siūlomoje gamoje taip pat yra „BlueHDi 180 S&S EAT8“ variklis, kuriame pritaikyta kompaktiškesnė taršos kontrolės sistema.
Emisijos apdorojamos pačiame jų židinyje ir papildomai išmetimo sistemoje. Taip užtikrinamos mažesnės sąnaudos, o žalingų dujų skaidymas tapo dar efektyvesnis.

100 proc. elektrinis variklis

Naujasis „PEUGEOT e-Traveller“ su 100 kW (136 AG) varikliu yra intuityviai lengvai valdomas mieste ir saugus bei galingas užmiestyje.
Įsibėgėjant šis variklis nuo pat pirmosios akceleratoriaus paspaudimo akimirkos leidžia išnaudoti visą 260 Nm sukimo momentą.
Vairuodami „PEUGEOT e-Traveller“ mėgausitės sklandžiu ir dinamišku važiavimu tyloje.